تولید تجهیزاتی که تلفن همراه را به لپ تاپ تبدیل می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تولید تجهیزاتی که تلفن همراه را به لپ تاپ تبدیل می کند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - کمپـانی پــالم ادعا کرد لوازم جانبی جدیدی برای تلفن های همراه هوشـــمند تولید کرده است کـــه با به کار گیری آن ها تلفن شما به یک کامپیوتر لپ تاپ تبدیـــل می شود.
به گزارش پایگاه اینترنتی شرکت آمریکائی مذکور، این دستگاه که Edits نام دارد بر اساس تکنولوژی Foleo ساخته شده و به صورت خودکار با هر گوشی هوشمندی سازگار و با سیستم داخلی آن منطبق می شود.
دستگاه Foleo و گوشی هوشمند همراه آن در تمام طول شبانه روز تنها با فشار دادن یک کلید با یکدیگر منطبق و سازگار می شوند. Foleo از آن پس همراهی همیشگی برای تلفن هوشمند مذکور محسوب می شود و از قابلیت روشن و خاموش شدن و همچنین جستجوی سریع برخوردار است.
علاوه بر قابلیت های مذکور داوم باطری این دستگاه نیز برای 5 ساعت استفاده متناوب مناسب است.
از دیگر قابلیت های دستگاه مذکور می توان به توانائی ارسال و دریافت ایمیل، مرور سایت های اینترنتی به شکل "فول سایز"، ویرایشگر و متن خوان های مخصوص اسناد معمولی تجاری نظیر Word, Excel, PowerPoint و فایل های PDF اشاره کرد.
دستگاه جانبی تلفن همراه Foleo از طریق تکنولوژی بی سیم "بلوتوث" می تواند با دستگاه هوشمند همراه خود به لحاظ زمانی همخوان باقی بماند و یا با استفاده از رادیوی تلفن هوشمند و یا رادیوی Wi-Fi تعبیه شده در آن ارتباط برقرار سازد.
"جف هاکینز" موسس کمپانی "پالم Foleo" در این خصوص می گوید، "Foleo جالب ترین دستگاهی است که من تا کنون با آن کار کرده ام."
وی افزود، "تلفن های هوشمند آینده کاربردی کاملآ مشابه کامپیوترهای موجود در جهان خواهد داشت و تمامی آن چه را که کامپیوترهای خانگی یا اداری می توانند انجام دهند، انجام خواهند داد.
هاکینز در عین حال پیش بینی کرد زمانی هم فراخواهد رسید که مردم درخواست کنند که به صفحه نمایش ها و صفحه کلید های بزرگ احتیاج دارند و هر قدر که تلفن های هوشمند کوچک تر شوند این احتیاج بیش از پیش احساس می شود."
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”