روزنامه USA Today از طریق SMS اخبار برای مشترکین خود ارسال می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

روزنامه USA Today از طریق SMS اخبار برای مشترکین خود ارسال می کند

پست توسط DJ.HAMED »

روزنامه USA TODAY نوعی سرویس SMS اخبار و اطلاعات روز برای مشترکین راه اندازی کرده است.
تصویر
موبایل نیوز- روزنامه پر تیراژ USA TODAY با همکاری کمپانیFor-Info، ارائه دهنده خدمات جستجوی تلفن همراه و پیام های متنی، سرویس ارسال خبر SMS خود را راه اندازی کرده است.
سرویس پیام های متنی که رایگان است موضوعاتی مانند اخبار، نتایج مسابقات ورزشی، بازار بورس، پیش بینی آب و هوا، و اطلاعاتی درباره اشخاص مشهور را شامل می شود.
کاربران برای ثبت نام می توانند با ارسال یک پیام حاوی یک لغت کلیدی برای دریافت موضوع مورد علاقه خود ثبت نام کنند. پس از آن و در صورتی که مطلبی درباره موضوع درخواستی در روزنامه چاپ شده باشد آن مطلب برای کاربر ارسال می شود.
"جف وبر" قائم مقام بخش آگهی های روزنامه USA TODAY در مصاحبه ای گفته است، "عضویت در سرویس پیام کوتاه روزنامه USA TODAY برای کمپانی های تولید کننده، تکنولوژی و پلتفورم جدیدی را ارائه داده است که از طریق آن می توانند پیوسته برای تولیدات خود تبلیغ کنند."
این سرویس هزینه خود را از طریق کمپانی های تولیدی تأمین کرده، و خدمات جالب، جدید و به روزی را به خوانندگان و آگهی دهندگان ارائه می دهد."
خوانندگان علاوه بر تیتر اخبار، آگهی های مربوط به حوزه های مورد علاقه خـــود را نیــــز دریافت می کنند، و در صورت تمایل برای دست یابی به اطلاعات بیشتر در مورد آگهــــی مورد نظــــر، می توانند به پیام ارسال شده پاسخ دهند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”