تلفن همراه مچیM300 به بازار آمد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

تلفن همراه مچیM300 به بازار آمد

پست توسط DJ.HAMED »

همچنین می توانید از یک هدست بلوتوث برای m300 استفاده کنید و یا از هدفون سیمی و میکروفون تعبیه شده در آن برای برقراری تماس استفاده کنید.

تصویر
موبایل نیوز- تلفن همراه مچی جدید به نام M300 که به تازگی وارد بازار شده است به گونه ای طراحی شده که از شبکه GSM Triband استفاده می کند و از یک صفحه نمایش کوچک، یک ورودی USB ، نرم افزار بلوتوث و 4 کلید ویژه روی تلفن برخوردار است.
بر اساس گزارش شبکه اطلاع رسانی Virgin Mobile، اولین کلید به شما اجازه می دهد به تماس های گرفته شده پاسخ دهید و یا گزینه های منوی تلفن را فعال کنید.
کلید دوم این امکان را به وجود می آورد که شما بتوانید تماسی را از طریق تلفن مذکور برقرار کنید و همچنین امکان شماره گیری از "0 تا 4" را در اختیار شما قرار می دهد.
کلید سوم "اینترفیس" شماره گیر دستگاه را فعال کرده و این امکان را برای شما به وجود می آورد که بتوانید شماره های از "5 تا 9" را وارد کنید.
و در نهایت کلید چهارم نیز برای فعال کردن دفترچه تلفن شماره های ذخیره شده در دستگاه و پایان دادن به تماس ها مورد استفاده قرار می گیرد.
شما همچنین می توانید از یک هدست بلوتوث نیز برای تلفن همراه مچی m300 خود استفاده کنید و یا از هدفون سیمی و میکروفون تعبیه شده در آن برای برقراری تماس استفاده نمائید.
گر چه طول عمر باطری دستگاه مذکور به خوبی دیگر تلفن های همراه نیست ولی امکان پخش فایل های موسیقی AAC, WAV, MIDI و MP3 را در اختیار شما قرار می دهد.
تلفن همراه مچی مذکور در حال حاضر به قیمت 270 دلار آمریکا در تایوان به فروش می رسد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”