سونی اریکسون دستگاه جدیدی که تلفیقی از تلفن و بازی های ویدئویی است ارا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سونی اریکسون دستگاه جدیدی که تلفیقی از تلفن و بازی های ویدئویی است ارا

پست توسط DJ.HAMED »

سونی اریکسون دستگاه جدیدی که تلفیقی از تلفن و بازی های ویدئویی است ارائه کرد
تصویر
موبایل نیوز – شرکت سونی اریکسون برای دریافت حق امتیاز دستگاهی که هم تلفن همراه بوده و هم مجهز به قابلیت بازی های ویدئویی است و طرح آن برای اولین بار توسط کارمندان ژاپنی کمپانی سونی ارائه شده، با سازمان ثبت شرکت ها و حق امتیاز در آمریکا هماهنگی های لازم را انجام داده است.
خانم "مران ریگلی" سخنگوی سونی اریکسون گفت: "ما به طور متناوب طرح های دیگر را بررسی می کنیم اما این طرح ها باید قابل قبول باشند. ما قصد نداریم اجزایی را به تلفن همراه بچسبانیم تا وجهه ی سونی را از بین ببریم!"
اظهارات فوق این سخنگو در واکنش به گزارشات روزنامه ها و سایت ها مبنی بر اینکه محصول جدید سونی اریکسون، تلفنی بر پایه دستگاه بازی محبوب PSP قبلی اش خواهد بود، بیان شد.
سونی اریکسون که همواره در فروش تلفن های همراه مجهز به دوربین و پخش موسیقی موفق بوده، گوشی هایی مجهز به دوربین را نیز ارائه کرده است که با نام "واک من" و دوربین دیجیتالی "سایبر شات" خود درآمد بسیاری را برای این کمپانی به ارمغان آورده اند.
"ریگلی" گفت که فکر این دستگاه جدید از آن جا به ذهن کمپانی رسید که احساس کرد مردم دیگر از داشتن تلفنی که فقط مجهز به قابلیت های رسانه ای است، راضی نیستند.
اما تا کنون شرکت سونی اریکسون هیچ بیانیه رسمی درباره ویژگی های این تلفن مجهز به بازی های ویدئویی منتشر نکرده است.
"ریگلی" همچنین اذعان داشت که سونی اریکسون باید محصولات جدیدتری را ارائه دهد که علاوه بر تجهیز به بازی های ویدئویی، از قابلیت های پخش موسیقی در کنار تصویر برداری نیز برخوردار باشند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”