مجله آمریکایی "استاف" سرویس خرید از طریق SMS را راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مجله آمریکایی "استاف" سرویس خرید از طریق SMS را راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز – خوانندگان مجله آمریکایی "استاف" به زودی قادر خواهند بود با استفاده از سرویس پیام کوتاه ShopText کالاهایی را که در این مجله تبلیغ می شود، خریداری کنند.
مجله "استاف" که پیش از این در ماه سپتامبر از ارائه این سرویس خبر داده بود، با شروع به کار این سرویس به انتظار خوانندگان خود پایان داد.
نحوه ی استفاده از این سرویس برای خوانندگان این مجله، بسیار آسان خواهد بود. تنها کاری که باید صورت بگیرد این است که توسط SMS کد آگهی را به کمپانی مربوطه ارسال کرده، و در پاسخ توسط سیستم خودکار، اطلاعات کارت اعتباری شخص به طور بی سیم دریافت شده و ثبت نام صورت می گیرد. پس از ثبت نام، کاربران می توانند از طریق سیستم ShopText مستقیماً خرید کنند.
"جان لامپکین" ناشر مجله "استاف" گفت: "ما در جامعه ای زندگی می کنیم که بخش اعظم ارتباطات از طریق SMS انجام می شود. بنابراین طبیعی است که خرید نیز از این طریق صورت گیرد."
"قبلاً مردم می توانستند از طریق اینترنت خرید کنند، اما با این روش دیگر نیاز نخواهد بود جلوی رایانه بنشینند، بلکه می توانند در هر کجا و هر زمان از این سرویس بهره ببرند. همچنین با استفاده از این سرویس از پول نقد خبری نبوده و به جای آن از کارت اعتباری استفاده می شود."
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”