مردان بیشتر از زنان با تلفن همراه صحبت می کنند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مردان بیشتر از زنان با تلفن همراه صحبت می کنند

پست توسط DJ.HAMED »

طبق بررسی زمان مکالمه نزدیک به 1000 کاربر تلفن همراه، میانگین استفاده ماهانه از تلفن همراه برای مردان 458 دقیقه، و برای زنان 453 دقیقه بوده است

تصویر
موبایل نیوز -اپراتور تلفن همراه آمریکایی AT&T طبق نظرسنجی سالانه انجام شده در "روز پدر" اعلام کرد که در آینده نزدیک زنان در استفاده از تلفن همراه از مردان سبقت خواهند گرفت. آمارهای شش سال گذشته نشان دهنده این بود که مردان به طور میانگین بیشتر از زنان با تلفن همراه صحبت می کنند، اما امسال تفاوت بین میانگین مدت زمان صحبت تلفنی زنان و مردان کاهش پیدا کرده و فقط به پنج دقیقه رسیده است.
طبق بررسی زمان مکالمه نزدیک به هزار کاربر تلفن همراه، میانگین استفاده ماهانه از تلفن همراه برای مردان 458 دقیقه، و برای زنان 453 دقیقه بوده است.
بیشترین میزان تفاوت بین میانگین مدت زمان صحبت تلفنی زنان و مردان از زمان شروع این بررسی در سال 2001 ، مربوط به سال های 2002 و 2005 بوده. در سال 2002 مردان به طور متوسط 589 دقیقه و زنان 394 دقیقه، و در سال 2005 مردان 571 دقیقه و زنان 424 دقیقه با تلفن همراه صحبت کرده بودند.
نتایج این بررسی همچنین نشان می دهد که 45 درصد مشترکان دستگاه های تلفن همراه از کــــــاربرد های پیام متنی، 44 درصد از قابلیت دوربین گوشی، 17 درصد از بازی ها، و تنها 11 درصد از سرویس "ایمیل بی سیم" بهره می جویند.
همین بررسی نشان می دهد زنان بیش تر از مردان از بازی ها، دوربین، و پیام کوتاه استفاده می کنند، و مردان بیش تر از زنان از گوشی های همراه خود برای دسترسی به "ایمیل و اینترنت" استفاده می کنند.
روی هم رفته، در روندی که از سال 2005 شروع شده، هم زنان و هم مردان بیش تر از تلفن همراه خود استفاده می کنند تا تلفن ثابت (به طور متوسط مردم 455 دقیقه با تلفن همراه و 394 دقیقه با تلفن ثابت صحبت می کنند).
همچنین به طور میانگین زنان بیشتر از مردان از تلفن ثابت منزل استفاده می کنند (زنان 532 دقیقه و مردان 237 دقیقه). این تحقیق ضمنآ مشخص می کند که زنان از تلفن همراه بیشتر برای صحبت با دوستان و خانواده استفاده می کنند، ولی مردان بیــــشتر برای فعالیت های تـجـــاری آن را به کار می برند.
"تیم کلین" قائم مقام بخش بی سیم کمپانی AT&T گفت، "این که زنان در استفاده از تلفن همراه پا به پای مردان به پیش می روند بیانگر این نکته است که تمام مشتریان از انعطاف پذیری و قابلیت حمل تلفن همراه لذت می برند. علاوه بر آن مردم به یاری تلفن همراه بیشتر با دوستان، خانواده و همکاران خود ارتباط برقرار می کنند."
وی افزود "کمپانی AT&T به سرعت در حال افزایش سهام خود برای تسخیر بازار های تلفن همراه آمریکا و جهان است."
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 دی 1385, 12:01 am
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt »

ولي به جاش استفاده از تلفن ثابت براي خانم ها بيشتره ::ss ::ss
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

nt, :razz: :razz:
فکر کنم همين تلفن همراه هم اشتباه باشه اين زنا همش دارن پشت ماشين توي خيابان توي فروشگاها حرف مي زننند.

عجيبه :-(
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”