عمده فروشان کارت حافظه تبانی کردند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

عمده فروشان کارت حافظه تبانی کردند

پست توسط DJ.HAMED »

قیمت کارت های حافظه micro باردیگر افزایش یافت
تصویر
موبایل نیوز-عمده فروشان کارت حافظه با افزایش پایه قیمت کارت های حافظه micro و عدم عرضه کافی این محصول ، شوک جدیدی به بازار وارد کرده اند.
به گزارش روز جمعه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران، برخی از عمده فروشان بازار در پایان هفته گذشته پس از افزایش تقاضا برای خرید کارت های حافظه micro ، عرضه آن را به بازار کاهش داده اند.
به گفته برخی از فروشندگان جزئی کارت حافظه، فروش گسترده گوشی های سامسونگ و سری جدید نوکیا که از کارت های حافظه micro استفاده می کنند، سبب بالا رفتن میزان تقاضا برای خرید کارت های حافظهmicro بوده است.
برخی از فعالان بازار کارت حافظه در این باره می گویند: در اواسط هفته گذشته برخی از واردکنندگان چمدانی کارت حافظه بدون آگهی از نیاز بازار اقدام به عرضه گسترده کارت حافظه micro کردند که باعث کاهش قیمت شد.
آنان می افزایند: از این رو برخی از فروشندگان عمده کارت حافظه نیز مجبور شدند کارت های حافظه خود را پایین تر از قیمت تمام شده بفروشند تا سودی نصیب وارد کننده چمدانی نشود.
"صادق" یکی از عمده فروشان کارت حافظه در این باره می گوید: با فروکش کردن جو مسمومی که در اواسط هفته به وجود آمده بود ، عمده فروشان در تلاش هستند قیمت این کارت ها را دوباره در بازار بالا ببرند.
وی می افزاید: با افزایش قیمت این نوع کارت ها و اشباع شدن میزان تقاضا ، عرضه محدود این کارت ها به بازار آغاز می شود تا قیمت این کارت ها روز به روز بیشتر شود.
"صادق" تصریح کرد: با توجه به اینکه هر روز قیمت کارت حافظه micro افزایش خواهد یافت ، خریداران بدون درنظر گرفتن افزایش قیمت ، کارت حافظه مورد نیاز خود را خریداری می کنند.
او می گوید: هم اکنون قیمت پایه این کارت های حافظه نیز در بازار تایوان و چین افزایش یافته است و به نظر می رسد که این موضوع در هفته جاری در افزایش قیمت این نوع کارت نیز تاثیر گذار باشد.
"صادق" اظهار داشت: قیمت این کارت حافظه پس از جبران خسارتی که وارد کنندگان چمدانی به عمده فروشان وارد کردند
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”