سرویس موسیقی نامحدود تلفن همراه برای اروپائیان راه اندازی شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سرویس موسیقی نامحدود تلفن همراه برای اروپائیان راه اندازی شد

پست توسط DJ.HAMED »

کمپانی ارائه دهنده سرویس: راه اندازی MusicStation تولدّ نسل جدیدی از موسیقی در تلفن همراه است
موبایل نیوز- با استفاده از سرویس جدیدی به نام MusicStation مشترکان اروپایی اکنون قادرند تعداد نامحدودی قطعه موسیقی را در تلفن همراه خود بارگذاری کنند.
سرویس جدید MusicStation روز سه شنبه در سوئد راه اندازی شد و در چند ماه آینده به سایر بازارهای مهم کشورهای اروپائی، آسیائی و آفریقائی راه پیدا می کند.
کمپانی ارائه دهنده این سرویس می گوید با 30 اپراتور تلفن همراه قرارداد بسته است و انتظار دارد در سال جاری به بیش از 100 میلیون نفر این سرویس را ارائه کند.
سرویس موسیقی نامحدود جدید از نوع سرویس های "نپستر" است، یعنی بابت دریافت هزینه هر آهنگ ماهانه مبلغ 99/2 یورو در ازای دانلود هر تعداد آهنگ که مشترک مایل باشــــد دریافت می شود. تنها محدودیت کاربر میزان ظرفیت حافظه تلفن همراه شخص است.
شرکت ارائه کننده این سرویس همچنین اعلام کرده است کاربران پس از دانلود آهنگ روی تلفن همراه خود قادر به انتقال آن به کامپیوتر نیز خواهند بود، اما این سرویس هنوز راه اندازی نشده است.
"راب لوئیس" مدیر اجرائی Omnifone - کمپانی ارائه دهنده این سرویس- گفت، "راه اندازی سرویسMusicStation' از ورود نسل جدیدی از موسیقی به تلفن همراه خبر می دهد."
بیش از 1 میلیون آهنگ توسط این سرویس ارائه می شود، که شامل موسیقی های ساخته شده توسط کمپانی های Big 4، Universal Music، Sony BMG، Warner Music، و EMI می شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”