ساخت شارژر تلفن همراهی که انرژی خود را از باد تأمین می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ساخت شارژر تلفن همراهی که انرژی خود را از باد تأمین می کند

پست توسط DJ.HAMED »

شارژر بادی جدید مناسب بازدید کنندگان جشنواره های تابستانی موسیقی و افرادی است که چند روز در چادر زندگی می کنند

تصویر
موبایل نیوز- شعبه انگلیسی شرکت آمریکائی "اورنج" که دفتر آن در بریستول قرار دارد شارژر جدیدی ارائه کرده است که انرژی خود را از نیروی باد تأمین می کند.
این شارژر قابل حمل تلفن همراه، آخرین دست آورد تحقیقات "شاشانگ پریا" استاد دانشگاه آرلینگتون در ایالت تگزاس آمریکا می باشد.
بنابر اعلام کمپانی "اورنج یو.کی." این شارژر مناسب بازدید کنندگان جشنواره های تابستانی موسیقی و افرادی است که برای چند روز در چادر زندگی می کنند.
درحالی که قبل از تولید انبوه این محصول لازم است تحقیقات بیشتری روی آن صورت گیرد، یک نمونه کامل این شارژر در جشنواره "گلاستون بری" که در ناحیه سامرست انگلستان بــــرگـــزار می شود طی هفته جاری به نمایش درخواهد آمد.
این توربین بادی همراه به اندازه کافی کوچک است که در هنگام سفرهای خارج شهــــر در کــــوله پشتی جا بگیرد.
"هتی اوانز" مدیر بخش سرمایه گذارای شرکت اورنج گفت، "مسئولان جشنواره گلاستون بری متعهد شده اند در زمان برگزاری جشنواره به محیط زیست آسیبی نرسد، بنابراین برای ما به عنوان شریک رسمی بخش ارتباطات جشنواره بسیار اهمیت دارد که طرح های ابداعی سازگار با محیط زیست ارائه بدهیم و آن ها را به مرحله تولید انبوه برسانیم.
به این ترتیب نشان می دهیم تکنولوژی تلفن همراه تا چه حد برآورده ساختن احتیاجات بازدیدکنندگان جشنواره را ساده تر می کند، چون با استفاده از این شارژر آن ها می توانند هر در زمان و در هر مکانی که بخواهند از خدمات ارائه شده در تلفن همراه خود استفاده کرده و لذت برند."
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”