از گوشی سونی اریکسون K530i با توانائی رصد ماهواره، پرده برداری شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

از گوشی سونی اریکسون K530i با توانائی رصد ماهواره، پرده برداری شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز -- سونی اریکسون K530i یک گوشی نسل سوّم بسیار کم ضخامت است که امکان استفاده کامل و سریع از شبکه اینترنت را به کاربر می دهد.
علاوه بر آن این گوشی امکان عکس برداری کاملآ حرفه ای را با دوربین دومگاپیکسلی خود برای مشترک گوشی همراه فراهم می آورد و قابلیت های دسترسی بسیار گسترده دیگری از جمله پخش اخبار، اعلام وضعیت آب و هوا، سرگرمی ها، و حتی پیش بینی اوضاع جوی در سه روز آینده را برای صاحبش به عهده می گیرد.
در روز پرده برداری از این اولین گوشی سازگار با نرم افزار HGE-100 (که فعال کننده سیستم GPS در گوشی های همراه است) همچنین اعلام شد که سونی اریکسون K530i توانائی رصد ماهواره ای را هم دارد.
گوشی فوق مدرن K530i همواره مشترک مورد نظر را برای دیگران در دسترس نگاه می دارد و او را در جریان هر آنچه در هر نقطه از جهان رخ بدهد که برای وی جالب باشد، قرار خواهد داد.
مشترکین خطوط همراهی که از این گوشی استفاده کنند می توانند سایت های اینترنتی مورد علاقه خود را به شکل اصلی (و نه نسخه مخصوص گوشی ها) ببینند، اخبار و سرگرمی های مورد علاقه خود را روی گوشی داشته باشند، عکس های مورد نظرشان را روی وبلاگ شخصی خود بارگذاری کنند، و از آخرین خبر هایی که روی سیستم RSS ریخته می شود مطلع شوند.
گوشی مذکور همچنین یک کلید ایمیل دارد که به کاربر امکان دریافت و ارسال کلیه نامه های شخصی و اداری را در تمام ساعات شبانه روز و از هر نقطه دور افتاده جهان به هر کجا که وی بخواهد، می دهد.
دارندگان این گوشی هوشمند همچنین دیگر در هنگام پیک نیک، ورزش در محیط های باز، گردش در پارک، مسافرت، یا تماشای مسابقات در استادیوم ها به خاطر بدی آب و هوا غافلگیر نخواهند شد.
گوشی K530i به همراه یک "هند فری" به خریدار ارائه می شود که برای علاقه مندان به موسیقی موبایلی وسیله جانبی بسیار جالب و کار آمدی است، چون پخش موسیقی را در زمان برقرای تماس به طور خودکار قطع، و آن را در زمان پایان تماس مجددآ برقرار می سازد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”