مایکروسافت گوشی تلفن همراه جدیدی ساخت که شبیه هیچ گوشی دیگری نیست

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مایکروسافت گوشی تلفن همراه جدیدی ساخت که شبیه هیچ گوشی دیگری نیست

پست توسط DJ.HAMED »

با استفاده از این سه صفحه کلید، هم زمان سه نفر می توانند با این گوشی بازی کنند
تصویر
موبایل نیوز- اولین روز همایش "مایکروسافت تکملا 2007" روز 13 ژوئن در هتل رنسانس شهر بمبئی هند، با شگفتی بسیار همراه بود و حضار اطلاعاتی هرچند اندک از جدیدترین تکنولوژی های آینده مایکروسافت به دست آوردند.
"درک اسنایدر"، مدیر تولید بخش کاربردهای همراه شرکت مایکروسافت، با معرفی جدید ترین گوشی مفهومی با نام oFone حضار را شگفت زده کرد.
همانطور که در عکس نیز مشخص است این گوشی عجیب اصلاً شبیه گوشی های دیگر نیست، چون انعطاف پذیر بوده و سه قسمت کشوئی کاربردی دارد و صفحه نمایشگر آن مدور است.
گوشی oFone در حالت معمولی دستگاهی باریک با قوس هایی ظریفی است که در قسمت بالا صفحه نمایشگری دایره شکل، و در قسمت پائین یک صفحه کلید دارد.
به علاوه، دو صفحه کلید دیگر با همان ابعاد و شکل اولین صفحه کلید در زیر آن قــــرار دارند، که می توان آنها را بیرون کشید.
یکی از این سطوح یک صفحه کلید کامل با تمامی حروف الفبا، و علائم نوشتاری است، در حالی که دیگری مجهز به کلیدهای کنترل گر موسیقی و کلید چرخشی معمول در دیگر گوشی ها بوده و کلیدهای مخصوص دیگر نیز دارد.
وقتی تمام صفحات مذکور را بیرون می کشید، دستگاه شما شبیه یک بومرنگ سه پر می شود، که مایکروسافت ادعا دارد آیرودینامیک است (عبور جریان هوا از اطراف آن به سادگی صورت می گیرد).
با استفاده از این سه صفحه کلید، هم زمان سه نفر می توانند با این گوشی بازی کنند.
شرکت مایکروسافت مدعی است که گوشی oFone کاملاً قابل تغییر است. این بدان معنی است که شما می توانید دکمه های صفحه کلید را طبق شیوه خود و برای راحتی بیشتر هر کجای آن که بخواهید، قرار بدهید.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”