یک شرکت ایرلندی سرویس اطلاعات املاک در تلفن همراه راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

یک شرکت ایرلندی سرویس اطلاعات املاک در تلفن همراه راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

توسط سرویس اطلاعات همراه "فونو ویشن"، در حال حاضر در هر ساعت 650 هزار اس.ام.اس ارسال می شود
تصویر
موبایل نیوز – شرکت ارائه دهنده برنامه های تلفن همراه "فونو ویشن" و کمپانی " Sky High Networks" با همکاری یکدیگر سرویس جدیدی در تلفن همراه در ایرلند راه اندازی کرده اند، که مشترکین را قادر می سازد اطلاعات ملکی را از طریق گوشی همراه خود دریافت کنند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی Siliconrepublic، سرویس "SMS Direct Property" به مشترکین این امکان را می دهد که از طریق ارسال SMS اطلاعات مربوط به املاک اجاره ای یا فروشی در یک منطقه، یا شهر در ایرلند را به دست بیاورند.
پایه گذاران این سرویس ابتکاری می گویند که این اولین پلتفورم SMS از این نوع در ایرلند به شمار می آید، و برای آژانس های املاک یک "سرویس ارزش افزوده" و ابزاری است برای فروش سریع تر املاک و مستغلات.
برای دستیابی به این سرویس، مشترکین SMS کلمه 'property' را به علاوه منطقه مورد علاقه، و حدود قیمت مورد نظر خود (برای مثال: املاک-منطقه15دوبلین-خانه سه خوابه-350.000دلار) به شماره SMS مربوطه ارسال کرده و در پاسخ، خلاصه جزئیات مربوطه به علاوه عکس تمامی خانه های قابل اجاره یا فروش در منطقه درخواست شده را دریافت می کنند.
همچنین مشترکین می توانند توضیحات شفاهی درباره خانه مورد نظر خود را با تماس با شماره تلفن سرویس مربوطه و وارد کردن رمز ورود دریافت کنند.
با این سرویس قادر خواهند بود قرار های بازدید خود از املاک مورد نظر را در این سرویس وارد کرده، و از قبل برای دریافت اطلاعات جدید در هر زمانی که ملکی با مشخصات دلخواه و معیارهای آنها برای فروش یا اجاره گذاشته شد، ثبت نام کنند.
"گوین کارپنتر" مدیر فروش کمپانی "فونو ویشن" گفت: سرویس مذکور در میان آژانس های املاک با استقبال گسترده ای روبرو شده است. مشترکین نیز می توانند با استفاده از این سرویس در هر زمان و مکان اطلاعات مربوط به املاک مورد نظر خود را دریافت کرده، و برای بازدید از آنها قرار ملاقات بگذارند."
توسط این سرویس "فونو ویشن"، در حال حاضر در هر ساعت 650 هزار اس.ام.اس ارسال می شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”