درآمد دولت از محل افزایش تعرفه وارادات گوشی 6 برابر افزایش یافت

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

درآمد دولت از محل افزایش تعرفه وارادات گوشی 6 برابر افزایش یافت

پست توسط DJ.HAMED »

وزارت صنايع و معادن اعلام كرد که بر اساس آخرين گزارش گمرك ايران، درآمد حقه دولت از محل واردات گوشي تلفن همراه در سال 85 نسبت به سال 84 به ميزان 666 درصد افزايش يافته است.
به گزارش خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران، روابط عمومي وزارت صنايع و معادن؛ به نقل از گمرك ايران اعلام كرد، درآمد دولت در سال 85 از محل واردات گوشي تلفن همراه 751 ميليارد و 839 ميليون و 427 هزار و 900 ريال بوده است كه برخلاف شايعات برخي افراد و جريانها، در آمد دولت نسبت به سال قبل از آن 666 درصد رشد نشان مي دهد.
روابط عمومی وزارت صنايع در ادامه افزوده است: درآمد دولت از اين محل در سال 84، به ميزان 112 ميليارد ريال بود. اين افزايش درآمد دولت در حالي است كه به نظر مي رسد، كم اظهاري نیز در خصوص ورود گوشي تلفن همراه صورت پذیرفته است.
وزارت صنايع خاطر نشان ساخته است: افزايش درآمد دولت از واردات گوشي تلفن همراه در سال 85در پي اعمال افزايش تعرفه واردات اين كالا از 4 درصد به 60 درصد مي باشد.
بر اساس اين سياست دولت در صدد بوده است تا با انتقال ارزش افزوده ايجاد شده در مسير توليد اين كالا به داخل كشور و همچنين ارتقاي دانش فني، گامي در جهت ايجاد فضاي مناسب براي حمایت از توليد داخلي فراهم نمايد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”