مدل های جدید تلفن همراه بر اساس نیاز مشتریان طراحی می شوند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مدل های جدید تلفن همراه بر اساس نیاز مشتریان طراحی می شوند

پست توسط DJ.HAMED »

مردم دیگر فقط به کاربرد صحبت در هر زمان و هر مکان تلفن همراه راضی نمی شوند. بنابراین کمپانی های سازنده تلفن همراه هر روزکاربردهای جدیدی را ارائه می دهند.
تصویر
موبایل نیوز- شرکت "وریزون" کاربرد جدیدی در تلفن های همراه تحت عنوان Song ID ارائه کرده است.
با این سرویس تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که تلفن خود را جلوی بلندگوی سیستم استریو نگه داشته و دکمه ای را فشار دهید. برنامه مذکور به مدت ده ثانیه به آهنگ مورد نظر گوش داده و سپس نام آهنگ و خواننده آن را به شما می گوید.
این برنامه همچنین به کاربران این امکان را می دهد که آهنگ مورد نظر یا زنگ دلخواه برای تلفن همراه خریداری کنند.
"استیسی ویلادسن" یکی از کارمندان شرکت Verizon Wireless می گوید: همه به موسیقی علاقه دارند. بنابراین مردم می خواهند بدانند نام آهنگ و نام خواننده آهنگ های مورد علاقه آن ها چیست. بعد از آن احتمال دارد آن ها آهنگ مربوطه را خریداری کنند."
دستگاه جالب و جدید دیگر
همچنین در پایان این ماه شرکت های Apple و AT&T Wireless قصد دارند گوشی هایی مجهز به iPhone به بازار ارائه کنند. عملکرد این گوشی ها که تلفیقی از یک iPod (دستگاه همراه پخش رسانه ای) و تلفن همراه هستند، شبیه سرویس های هر دو دستگاه خواهد بود.
مشترکین عقیده دارند این دستگاه بسیار جالب است، چرا که با استفاده از آن می توانند تمام آهنگ های مورد علاقه و سی دی های خود را در تلفن همراه خود داشته باشند.
کمپانی های سازنده این تلفن های همراه می گویند که می دانند مردم دوست دارند تنها یک دستگاه با خود حمل کنند. بنابراین در تلاش هستند که به این تقاضا پاسخ مثبت بدهند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”