مایکروسافت یک سایت تلفن همراه جدید راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مایکروسافت یک سایت تلفن همراه جدید راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

از 230 میلیون مشترک تلفن همراه در آمریکا 180 میلیون نفر تلفن گوشی هایی دارند که از قابلیت اتصال به شبکه اینترنت برخوردار است
تصویر
موبایل نیوز – شرکت Microsoft Corp یک سایت تلفن همراه جدید با نام اختصاری MSN راه اندازی کرده است.
بر اساس این گزارش سایت مذکور یک شبکه مجددا طراحی و مهندسی شده برای دسترسی به خدمات اینترنتی و سرویس های شبکه در تلفن همراه محسوب می شود.
سایت همراه MSN این امکان را در اختیار مشترکین قرار می دهد تا به ایمیل، اخبار، رویدادهای ورزشی ، سرگرمی ها ، فهرست فیلم های سینمایی محل زندگی خودشان، نقشه ها و توانائی جهت یابی و همچنین سرویس های زنده Windows نظیر سرویس های Windows Live Hotmail, Windows Live Messenger, Windows Live Spaces, و سرویس Live Search دست رسی داشته باشند.
بر اساس این گزارش ، سایت همراه MSN به استفاده کنندگان امکان می دهد تا هنگامی که در مسیر هستند به سرعت و به راحتی تمام برنامه ها و سرویس هایی را که نیاز دارند جستجو کنند.
بنا بر اعلام موسسه تحقیقاتی Mobile Search LMS از میان بیش از 230 میلیون مشترک تلفن همراه در آمریکا 180 میلیون نفر تلفن گوشی هایی دارند که از قابلیت اتصال به شبکه اینترنت برخوردار است .
سایت همراه MSN به گونه ای طراحی شده است که می تواند با تمامی دستگاه های مجهز به جستجوگر شبکه اینترنت که از سرویس Wireless Application Protocols (WAP) 1.2 و یا سرویس های مشابه دیگر استفاده می کنند، سازگار باشد به عبارت دیگر سایت مذکور با طیف گسترده ای از تلفن های همراه سازگار است.
مایکروسافت همچنین در نظر دارد با اپراتورهای دیگر همکاری کند تا آنها سایت همراه MSN را به صفحه اصلی WAP خود مرتبط کنند.
از طرف دیگر سایت همراه MSN موقعیت های دیگری را برای شرکت های تجاری بومی، اپراتورهای تلفن همراه مشتریان تبلیغات موبایلی و تولید کنندگان به وجود می آورد تا آنان بتوانند از تبلیغات همراه استفاده کنند.
سایت جدید MSN از هم اکنون در ایالات متحده در حال سرویس دهی است و انتظار می رود در طول سال جاری میلادی در دیگر بازارهای جهانی نیز عرضه شود.
مشترکینی که به استفاده از سایت همراه MSN Mobile علاقه مند باشند می توانند از طریق جستجوگر شبکه تلفن های همراه خود به آدرس اینترنتی [External Link Removed for Guests] مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کامپیوترهای شخصی خود به آدرس اینترنتی [External Link Removed for Guests] مراجعه کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”