نوکیا سه "هدست" جدید به بازار عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا سه "هدست" جدید به بازار عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز – نوکیا به خانواده "بلوتوث" خود سه عضو جدید اضافه کرده است: هدست بلوتوث نوکیا BH-803، هدست بلوتوث استریوی نوکیا BH-604، و هدست بلوتوث نوکیا BH-602 .
به گفته مدیر فروش بخش لوازم همراه آین شرکت، مشتریان نوکیا با همراه داشتن هدست مد روز BH-803 شیک تر به نظر رسیده و با استفاده از هد ست استریوی BH-604 به کیفیت صوتی برتر Hi-Fi دست پیدا خواهند کرد.
برای بازرگانان حرفه ای که به صحبت کردن بیش از سایر تنظیمات و قابلیت های گوشی اهمیت می دهند، هدست بلوتوث BH-602 کیفیت صوتی فوق العاده ای را ارائه می دهد.
این سه هدست در فصل سوم سال 2007 به بازار عرضه خواهد شد.

هدست بلوتوث نوکیا BH-803
طراحی شیک و جدید به همراه کیفیت صوتی بالا و سیستم پردازشگر دیجیتالی سیگنال (DSP) این هدست، کمک شایان توجهی به کاهش سر و صداها و پژواک های زمینه حتی در محیط های بسیار شلوغ می کند.
کنترل کیفیّت صدا بسیار ساده است، چرا که "هدست" از قابلیت "حساس به تماس دست"، قطع (mute)، و کنترل صدا برخوردار می باشد.
وزن بسیار سبک (3/11 گرم)، اندازه کوچک و قابلیت شارژ بالا، این هدست را به گزینه ای مطلوب برای انتخاب هدست بلوتوث تلفن همراه تبدیل می کند.
هدست مذکور با تمام دستگاه هایی که از قابلیت شناسایی V1.1 و نرم افزار های رده های بالاتر بلوتوث برخوردارند سازگار است، و انتظار می رود این هدست در مدت کوتاهی به بیشتر بازارهای جهان عرضه شود.
قیمت تخمینی این هدست بدون درنظر گرفتن مالیات، بین 160-140 یورو است.
هدست بلوتوث نوکیا BH-604
این هدست بلوتوث استریو وسیله جدید بسیار مناسبی برای علاقه مندان به موسیقی همراه است. هدست BH-604 کیفیت برتر صوتی Hi-Fi را ارائه داده، سریع شارژ می شود و بسیار راحت روی گوش قرار می گیرد. همچنین از دکمه های کنترل موسیقی شامل play/pause/stop، آهنگ قبلی/بعدی، برخوردار است، و شما می توانید از دکمه های اختصاصی آن که برای پاسخ گویی یا برقراری تماسها و یا روشن/خاموش کردن دستگاه تعبیه شده اند، استفاده کنید.
این هدست از قابلیت سازگاری با دستگاه هایی که از امکان شناسایی V2.0 بلوتوث برخوردار است، و انتظار می رود تا پائیز 2007 به بازارهای سراسر جهان عرضه شود. قیمت تقریبی آن بدون درنظر گرفتن مالیات بین 140-120 یورو است.
هدست بلوتوث نوکیا BH-602
برای بازرگانان حرفه ای که به دنبال یک هدست قابل اطمینان برای تماس های تلفنی خود هستند هدست بلوتوث نوکیا BH-602 انتخابی عالی است. این بدان سبب است که هدست مذکور از زمان طولانی مکالمه ( 11 ساعت)، کیفیت استثنائی صوتی، و قابلیت تقلیل سر و صداهای محیط (DSP) برخوردار است.
تنها با 15 دقیقه شارژ شما می توانید تا 5 ساعت با این هدست صحبت کنید. همچنین با شاخص نمایشگر میزان باطری ( LED)، از وضعیت باطری خود به راحتی آگاه می شوید.
هدست بلوتوث نوکیا BH-602 از قابلیت های کاربردی و مناسبی شامل تنظیم اتوماتیک صدا و قابلیت قطع صدا (mute)، به علاوه از کلیدهای قطع و برقراری تماس برای شماره گیری مجدد (در صورتی که گوشی سازگار با این قابلیت ها باشد)، رد کردن (reject) تماس، فعال کردن شماره گیر صوتی، پاسخ گویی به تماس های پشت خطی و بازگشت مجدّد به تماس اولیه، برخوردار است.
این هدست از قابلیت سازگاری با دستگاههایی که از امکان V1.1 و بالاتر بلوتوث دارند برخوردار است. قیمت تقریبی آن بدون درنظر گرفتن مالیات بین 90-75 یورو است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”