جايزه براي معرفي ارسال كنندگان MMS غير اخلاقي

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

جايزه براي معرفي ارسال كنندگان MMS غير اخلاقي

پست توسط DJ.HAMED »

رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران، از تدابیر اجرایی جهت جلوگیری از ارسال MMSهای غیر اخلاقی، اعم از شکایت به مراجع قضایی و تشویق افراد گزارش‌دهنده و معرفی‌کننده ارسال‌کنندگان MMSهای غیر اخلاقی خبر داد.
دکتر وفا غفاریان، رئیس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با سیتنا، با اشاره به مباحث مطرح در زمینه کنترل محتوای SMS وMMSها، اظهار داشت: اساسا، بر محتوای SMS‌ها، هیچ کنترلی صورت نمی‌گیرد، چراکه امکان کنترل روزانه حدودا 46 میلیون SMS ارسالی، وجود ندارد.
غفاریان، گفت: البته، طبق قانون، کنترل‌های ویژه‌ای در زمان انتخابات برای جلوگیری از ارسال SMSهای تخریبی بر علیه کاندیداها صورت می‌گیرد و امکان ارسال SMSهای عمده ناشناس از طریق شرکت‌های مربوطه قطع خواهد شد.
غفاریان، تصریح کرد: در غیر این صورت، دیگر هیچ کنترلی بر ارسال پیام‌های کوتاه شهروندان صورت نمی‌گیرد.
وی، خاطرنشان کرد: البته در خصوص محتوای MMS‌ها، موضوع کمی پیچیده‌تر بوده و تدابیری در این زمینه پیش‌بینی شده است؛ از جمله این که فرد قربانی و دریافت‌کننده MMSهای غیر اخلاقی، می‌تواند با مراجعه به مراجع قضایی، شکایت خود را مطرح کند.
رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران، تدبیر اجرایی دیگر را در نظر گرفتن مشوق‌هایی برای افراد گزارش‌دهنده و معرفی‌کننده ارسال‌کنندگان MMSهای غیر اخلاقی عنوان کرد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”