ياهو ، سرويس Yahoo! Go for Mobile 2.0 را راه اندازي مي كند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ياهو ، سرويس Yahoo! Go for Mobile 2.0 را راه اندازي مي كند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
تاليا نيوز- ياهو روز جمعه نسخه آزمايشي Yahoo! Go for Mobile 2.0 را براي مشتريان سنگاپوري و 12 كشور ديگر در سراسر جهان راه اندازي مي كند.
به گزارش پايگاه هاي اطلاع رساني اينترنتي ، ياهو همچنين Yahoo! Go 2.0 را بصورت فراگيري در ايالات متحده آمريكا راه اندازي مي كند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار تلفن همراه ایران سرويس مذكور، يك تجربه كاملا متمركز را در اختيار ميليون ها تن از مشتريان در كشورهاي كانادا، فرانسه ، آلمان ، هند ، اندونزي ، ايتاليا ، مالزي ، فيليپين ، سنگاپور، اسپانيا ، انگليس ، تايلند و ويتنام قرار خواهد داد.
نسخه آزمايشي (بتا) جديد در هنگام راه اندازي در كشورهاي فوق الذكر از بيشتر قابليت هايي كه اين نسخه در آمريكا از آنها برخوردار است ، برخوردار خواهد بود كه مهمترين ويژگي هاي آن به شرح زير مي باشند:
- از هميشه سريعتر- سرعت سرويس مذكور كه از پيش هم بيشتر شده است و به طور اخص زمان بارگذاري (لودينگ) در آن بسيار پايين آمده است ، استفاده از آن را بسيار خوشايند تر كرده است.
- برخورداري از سرويس اييميلي بهتر از قبل – سرويس جديد از اين قابليت برخوردار است تا هرگونه ضميمه اي را باز كرده كه اين مورد فايل هاي PDF ، Microsoft Word, PowerPoint و Excel documents و دسترسي به Yahoo! Mail folders را نيز در بر مي گيرد.
- قابليت برقراري ارتباط راحت تر- قابليت جستجوي Yahoo! Address Book contacts به راحتي هرچه تمام تر فقط با يك كليك ، قابليت مشاهده Yahoo! Calendar و امكان جستجو براي موارد خاص
- امكان ارائه بهترين نتايج براي جستجوهايي كه از طريق تلفن همراه انجام مي شود- قابليت دسترسي سريع به بهترين نتايج و پاسخ ها تنها با يك جستجو.
راه اندازي سرويس جديد از سوي ياهو به سراسر جهان اين پيام را صادر كرد كه Yahoo! Go براي انتخاب به عنوان اولين اولويت از سوي مشتريان، آمادگي كامل دارد.
"ماركو بوئريس " قائم مقام اجرايي ياهو در خصوص را ه اندازي سرويس جديد گفت : "با استقبال بي سابقه اي كه تا كنون از سوي مشتريان به عمل آمده است اين انتظار مي رود كه سرويس Yahoo! Go به عنوان يك انتخاب برتر براي اينترنت همراه در سطح گسترده اي مطرح شود."
وي در همين خصوص تصريح كرد: " مردم امروزه مايل هستند تا خيلي سريع از طريق تلفن هاي همراه خود به اينترنت دسترسي يابند و سرويس2.0 Yahoo! Go اين امكان را به آنها مي دهد تا در هر كجا كه هستند به برنامه ها و پاسخ هاي مورد نياز خود دسترسي داشته باشند."
بر اساس اين گزارش، نسخه آزمايشي Yahoo!
Go 2.0تا آخر جولاي در بيش از 200 نوع تلفن همراه مختلف قابل دسترسي خواهد بود و اين ميزان تا پايان سال به 400 نوع تلفن همراه افزايش خواهد يافت."
همچنين گفته مي شود كه سرويس مذكور همچنين در دستگاه هاي جديد نوكيا ، موتورولا ، سامسونگ و ال جي و HTC كه قرار است از اواخر سال جاري به بازار عرضه شوند، تعبيه خواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”