سايت YouTube از 29 ‍ژوئن در تلفن iPhone قابل دسترسي خواهد بود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

سايت YouTube از 29 ‍ژوئن در تلفن iPhone قابل دسترسي خواهد بود

پست توسط DANG3R »

 تصویر 

تاليا نيوز- كمپاني Apple روز چهارشنبه اعلام كرد كه استفاده كنندگان از تلفن همراه iPhone قادر خواهند بود تا از تاريخ 29 ‍ژوئن از برنامه هاي سايت YouTube استفاده كرده و لذت ببرند.
بر اساس اين خبر، يك كاربرد جديد Apple كه در تلفن iPhone طراحي و نصب شده است به طور بي سيم برنامه هاي سايت YouTube را از طريق شبكه هاي Wi-Fi و يا EDGE در صفحه نمايش 3.5 اينچي تلفن iPhone پخش خواهد كرد.
كمپاني Apple همچنين اعلام كرده است كه برنامه هاي سايت YouTube از هم اكنون در تلويزيون Apple TV موجود و قابل دسترسي مي باشد.
استفاده كنندگان مي توانند با استفاده از نرم افزار آپديت نصب شده در تلويزيون Apple TV ، نرم افزار آپديت رايگان را دانلود كرده و سپس به راحتي از طريق جستجوي ويديويي YouTube برنامه هاي مورد علاقه خود را جستجو كنند.
كسانيكه عضو YouTube هستند نيز مي توانند در تلويزيون Apple TV وارد آدرس YouTube خود شده و ويديوهاي مورد علاقه خود را ضبط كنند.
"استيو جابز" مدير اجرايي كمپاني Apple در همين خصو ص مي گويد: "اكنون استفاده كنندگان مي توانند در هر زمانيكه از تلفن iPhone خود استفاده مي كنند و يا در منزل از تلويزيون خود استفاده مي كنند از طريق Apple TV از برنامه هاي سايت YouTube لذت ببرند."
براي دستيابي به كيفيت برتر ويديويي و همچنين طول عمر بيشتر باطري در تلفن هاي همراه ، YouTube به كد گذاري برنامه هاي ويديويي خود در فورمت پيشرفته H.264 اقدام كرده است و تلفن همراه iPhone نيز اولين تلفن همراهي خواهد بود كه از ويديوهاي كد گذاري شده H.264 استفاده مي كند.
بر اساس اين گزارش ، بالغ بر ده هزار برنامه ويديويي از تاريخ 29 ژوئن موجود خواهد بود و سايت YouTube نيز برنامه هاي بيشتري را هر هفته به اين مجموعه اضافه خواهد كرد تا زمانيكه در فصل پاييز سال جاري كاتالوگي كامل از برنامه هاي ويديويي موجود خود با فورمت H.264 ارائه دهد.
بر اساس اين گزارش تركيب ويديوهاي كد گذاري شده با فورمت H.264 به اضافه شبكه تعبيه شده Wi-Fi در دستگاه تلفن همراه iPhone و همچنين صفحه نمايش حيرت آور 3.5 اينچي آن و همچنين كاربرد YouTube كه از اينترفيس multi-touch برخوردار است باعث خواهد شد تا برنامه هاي سايت YouTube را در اكثر دستگاه هاي تلفن همراه با بالاترين كيفيت دريافت كنيد

لینک خبر:
Please Login or Register to see this code

موفق و سربلند باشید
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”