"پنتک" فعالیت های خود را در برزیل متوقف می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

"پنتک" فعالیت های خود را در برزیل متوقف می کند

پست توسط DJ.HAMED »

موبایل نیوز- شرکت کره ای تولید کننده گوشی تلفن همراه "پنتک"، به دلیل مشکلات مالی موجود در دفتر مرکزی آن در سئول ، فعالیت های خود را در برزیل متوقف می کند.
به گزارش پایگاه اینترنتی "سلولار نیوز" ، روزنامه برزیلی Gazeta Mercantil در شماره روز شنبه خود به نقل از "جو هی هان" مدیر شرکت پنتک در برزیل نوشت: فعالیت های مالی شرکت مدتی است متوقف شده است.
بر اساس این خبر، کمپانی پنتک قصد دارد به دیگر تولید کنندگان گوشی تلفن همراه نظیر شرکت های تایوانی BenQ و VK، که تا کنون در سطح جهانی با دیگر رقبای بزرگ به رقابت پرداخته اند، ملحق شود، اما به این نتیجه رسیده است که بازار آمریکای لاتین میدان مناسبی برای این رقابت نیست.
پنتک اعلام کرده است که برزیل یک بازار بسیار سخت برای ادامه فعالیت های این کمپانی محسوب می شود چرا که ادامه کار دراین بازار و رقابت با دیگر رقبا، نظیر شرکت آمریکایی موتورولا مستلزم سرمایه گذاری کلان است و شعبه پنتک در برزیل از سوی دفتر مرکزی آن شرکت حمایت مالی کافی نشده است.
به نوشته روزنامه Folha de S Paulo ، "فرانسوا نوئل" مدیر مخابراتی موسسه AT Kearney برزیل برای ادامه حضور پنتک در این کشور از سوی رقبای بزرگی نظیر نوکیا و موتورولا به شدت تحت فشار قرار داشت.
بر اساس گزارش نشریه مذکور ، کمپانی پنتک از سال 2004 میلادی فعالیت خود را در کشور برزیل آغاز و کمی بعد دفتری در آن کشور دایر کرد نیروی کار در آن را یک بار به 50 درصد کاهش داده و اکنون به 20 درصد رسانده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”