خدمات Kyocera و Puretracks برای تلفن‌های همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

خدمات Kyocera و Puretracks برای تلفن‌های همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
تالیا نیوز - دو شرکت Kyocera Wireless و Puretracks در کنفرانس توسعه‌دهندگان مخابراتی BREW اعلام کردند که به زودی همکاری‌های جدیدی را با یکدیگر آغاز خواهند کرد.
بر اساس قرارداد جدیدی که بین این دو شرکت به امضا رسیده، از این پس مشترکان شبکه Kyocera می‌توانند از موسیقی‌های دیجیتالی Puretracks استفاده کنند.
این همکاری‌ جدید به اپراتورهای کوچک و محلی کمک می‌کند بدون سرمایه‌گذاری در بخش سیستم‌های مخابراتی بی‌سیم،‌ درآمدهای خود را از فروش موسیقی‌های دیجیتالی به مشترکان تلفن‌همراه افزایش دهند.
دیو کری(Dave Carey) معاون استراتژیک Kyocera Wireless گفت: "همکاری‌های جدید ما با Puretracks این امکان را برای کاربران ایجاد می‌کند تا با پرداخت هزینه‌های کم، موسیقی‌های مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشند."
Puretracks یکی از شرکت‌های بزرگ دیجیتالی در آمریکای شمالی محسوب می‌شود که بیش از 5/2 میلیون فایل صوتی را در خود جای داده است تا کاربران با پرداخت هزینه‌های مشخص بتوانند از این فایل‌ها استفاده کنند. این فایل‌های صوتی با فرمت‌های WMA، AAC و MP3 موجود هستند و می‌توانند روی دستگاه‌های مختلف دیجیتالی نصب شوند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”