دسترسی به تلویزیون منزل از طریق تلفن همراه میسر شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دسترسی به تلویزیون منزل از طریق تلفن همراه میسر شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز- شرکت آمریکایی "اسلینگ مدیا" روز شنبه اعلام کرد گوشی SlingPlayer با سیستم عامل "ویندوز موبایل 6" را به بازار عرضه کرده است.
این گوشی به کاربران این امکان را می دهد که تلویزیون منزل خود را از طریق این دستگاه و به کمک شبکه اینترنت تماشا کرده و حتی از راه دور آن را کنترل کنند.
کاربران این گوشی همچنین می توانند به کانال های محلی، بازی های تیم های ورزشی محلی، و فیلم های درخواستی دسترسی پیدا کنند. هر برنامه تلویزیونی که بتوان در خانه تماشا کرد اکنون از طریق انواع رایانه های شخصی، و گوشی های همراه مجهز به ویندوز موبایل در هر جایی که بتوان به شبکه اینترنتی با استاندارد (3G، WiFi، USB) متصل شد، قابل دسترسی است.
به علاوه، دارندگان Slingbox (دستگاهی که به پشت تلویزیون وصل شده و کانال های تلویزیون یا ماهواره را به رایانه یا گوشی هراه انتقال می دهد)، همچنین با استفاده از آن می توانند به اینترنت پرسرعت تری دسترسی داشته باشند.
آن ها همچنین قادرند از طریق گوشی SlingPlayerMobile به دستگاه ضبط دیجیتالی خانگی خود دسترسی یافته و فیلم های از قبل ضبط شده خود را تماشا کنند، و یا برنامه های زنده تلویزیونی را نگه داشته، به عقب برگردانده و یا جلو ببرند. آن ها حتی می توانند از راه دور برنامه های تلویزیونی را ضبط کنند.
مشترکین آمریکایی می توانند این گوشی را از طریق وب سایت [External Link Removed for Guests] یا فروشگاه های لوازم جانبی موبایل به قیمت 99/29 دلار تهیه کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”