نوکیا n70 معیوب به صورت عمده وارد بازار ایران شده است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا n70 معیوب به صورت عمده وارد بازار ایران شده است

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز- برخی از فروشندگان نوکیا می گویند: به تازگی محموله جدیدی از گوشی نوکیا n70 با اسم مونتاژ شده آلمان به بازار تهران آمده که دوربین اکثر آنها نقص فنی دارد.
به گزارش روز شنبه خبرنگار موبایل نیوز، آنان می افزایند: دوربین های این گوشی ها در زمان فیلمبرداری قطع و وصل می شوند یا حین انجام کار می ایستند.
فروشندگان عمده گوشی دربازار هم با اعتراف به کیفیت پایین این گوشی ها ، نسبت به نمونه های فلاندی ، می گویند: این گوشی ها در چین ساخته و با نام تقلبی آلمانی به بازار ایران عرضه می شوند.
به گفته آنان، اين گوشي اگر در فنلاند ساخته شده باشد ، پس از ورود به بازار ايران ، به قيمت سه میلیون ریال به فروش مي رسد.
اگر ساخت كشور آلمان باشد ، در بازار با قیمت دو ميليون و 850هزار ريال به فروش می رسد و اگر ساخت چین باشد کسی تمایل به خرید آن نشان نمی دهد.
فروشندگان گوشی های نوکیا می گویند : N70 با تفاوت ها و قابلیت های خاصی که در بین دیگر گوشی های نوکیا دارد ، طرفداران خاصی را به سمت خود جلب کرده است اما پیش بینی می شود عرضه جدید گوشی های نامرغوب باعث کاهش طرفداران این مدل شود.
از جمله خصوصیات این گوشی می توان به دوربین 2 مگاپیکسلی با قابلیت بزرگنمایی 20 برابر، قابلیت پخش MP3 . Real Audio . WAV اشاره کرد .
نوکیا N70 با 126 گرم وزن در رنگ های نقره ای و سفید موجود است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”