چینی ها نوکیا می سازند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

چینی ها نوکیا می سازند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
گوشی های نوکیا با قیمت ارزان وارد بازار شد

موبایل نیوز - آخرین و گران قیمت ترین گوشی های نوکیا ساخت چین با کارایی گوشی اصلی به قیمت خیلی ارزان وارد بازار جهانی و ایران شده است.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران ، برخی از عمده فروشان بازار می گویند: مدل های N95 ، 8800 ، 8800s وN72 از یک شرکت چینی به ترتیب با قیمت حدود یک میلیون و 800هزار ریال ، یک میلیون و 700هزار ، یک میلیون 780هزار و یک میلیون و 750 هزار ریال خریداری کرده اند.
کارخانه chinatronic انواع وسایل الکترونیکی را با همان ظاهر و اندازه اما با قیمتی خیلی پایینتر به بازار جهانی عرضه کرده است.
در پایگاه اطلاع رسانی این کارخانه آمد است ، علاقه مندان به نوکیا می توانند آخرین مدل های نوکیا را با قیمت فوق العاده ارزان تر خریداری کنند.
گزارش خبرنگار ما از بازار حاکی است ، اگر چه این گوشی ها از نظر ظاهر و طراحی، مشابه نمونه اصلی هستند اما از نظر کارایی و کیفیت دوربین عکاسی و فیلمبرداری از سطح بسیار پایین تری برخوردارند.
شماری از فروشندگان گوشی در خیابان جمهوری با تایید ورود برخی از محصولات این کارخانه چینی در بازار ایران می گویند: اکثر فروشندگان نوکیا ، این گوشی ها را با قیمت نمونه اصلی به متقاضیان می فروشند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”