گوشی همراه قاتل 27 ساله را لو داد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشی همراه قاتل 27 ساله را لو داد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز – یک فروشنده دخانیات در بمبئی روز دوشنبه به استناد محتویات یک گوشی تلفن همراه، به اتهام قتل دوست خود دستگیر شد.
به گفته پلیس، رامش سینگ، متهم به قتل، دوستش "شاشیکانت تاکــّار" را، که تصور می کرده با نامزدش رابطه داشته باشد، روز 20 ژوئن ربوده بود. جسد تاکـّار بعدا در یک گودال وقتی کشف شد که سینگ پلیس را به آن جا هدایت کرد.
تاکـّار ( یک تاجر پارچه در کالانپا ) و سینگ دوستان نزدیک یکدیگر بودند تا این که به گفته پلیس سینگ متوجه وجود روابطی بین تاکــّار و نامزدش می شود، و پس از آن به کمک دو دوست دیگرش او را ربوده و به قتل می رسانند.
پدر تاکــّار گزارش گم شدن پسرش را روز 21 ژوئن به پلیــس می دهــد و ضمنآ می گوید تاکــّار در زمان مفقود شدن گوشی تلفن همراهش را با خود داشته است.
سروان "راجنترا تورهکار"، فرمانده پاسگاه منطقه ای که جنایت در آن صورت گرفته می گوید: وقتی پدر مقتول شماره تلفن همراه او را به ما داد ما از اپراتور همراهی که پسرش مشترک آن بود خواستیم فهرست تمامی تماس هایی را که در سه روز اخیر با خط او گرفته شده بود به ما بدهد.
وی افزود: در آن لیست ما بار ها به تماس هایی برخوردیم که همه از یک شماره تلفن با گوشی تاکــّار گرفته شده بودند. این سر نخ ما را به "رامش سینگ" رساند.
به گفنه پلیس، سینگ پس از باز جوئی به قتل دوستش، تاکـّار، اعتراف کرد. پلیس اکنون در حال جستجو برای یافتن دستیاران سینگ است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”