مدیر سرویس های جدید ای- اریکسون

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مدیر سرویس های جدید ای- اریکسون

پست توسط DJ.HAMED »

کند بودن روند توسعه مهم ترین مشکل بازار موبایل ایران است
تصویر
موبایل نیوز - مدیر گروه سرویس های جدید تلفن همراه شرکت E-ericsson گفت : کند بودن روند توسعه یکی از مهم ترین مشکلات بازار تلفن همراه ایران است.
"یورک بالستم" روز چهارشنبه در همایش "سرویس های جدید تلفن همراه روند ها و فرصت ها" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایران موبایل نیوز در تهران افزود: هدف ما از شرکت در این همایش بازاریابی و دریافت اطلاعات جدید از بازار تلفن همراه ایران است.
وی حضور اپراتورهای خارجی و رقابت آنها با اپراتورهای داخلی را لازمه توسعه تلفن همراه در هر کشوری دانست وگفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران باید سازو کارهای قوی تری خصوصا در زمینه قوانین این حوزه داشته باشد.
"بالستم" بر برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی در حوزه صنعت مخابرات ایران تاکید کرد و اظهار داشت : برپایی همایش ها در ایران فضایی رقابتی ایجاد می کند و ایران نیز از این طریق می تواند توانایی های خود را در بین سایر کمپانی های تلفن همراه در سراسر جهان معرفی کند.
مدیر فروش بخش تجهیزات تلفن همراه کمپانی E- ericsson درادامه به میزان ضریب نفوذ تلفن همراه درمنطقه آسیا پاسیفیک در مقایسه با اروپا اشاره کرد و گفت: سرعت رشد و ضریب نفوذ در این منطقه خصوصا در ایران بسیار بالا بوده و سایر کشورهای آسیا پاسفیک از جمله پاکستان ، هند و بنگلادش نیز رشد خوبی داشته اند.
وی در قسمتی دیگری ازاین گفت وگو روند کاهش نرخ رومینگ در قاره اروپا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در زمان حاضر نرخ رومینگ کاهش چندانی نیافته و هزینه ها هنوز بالا است اما کشورهای اروپایی در نظر دارند تا این تعرفه را تا میزان 70 درصد کاهش دهند.
وی به ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور خود اشاره کرد و گفت: هم اکنون ضریب نفوذ تلفن همراه در سوئد بیش از 100 درصد است و مسوولان این کشور در صدد کاهش هزینه تماس ها هستند.
وی افزود : در همین راستا قانون جدید در این کشور مبنی بر کاهش هزینه تماس از تلفن ثابت به تلفن همراه به میزان 10سنت در هر دقیقه اجرا می شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”