در استفاده از تلفن همراه به 8 نکته مهم شخصیتی توجه کنید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

در استفاده از تلفن همراه به 8 نکته مهم شخصیتی توجه کنید

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز- مدیران اجرایی این روزها با ژاکلین ویتمور، سخنگوی "بخش آداب اجتماعی" تلفن همراه «اسپرینت» تماس می گیرند تا ضمن ارتقای مهارتهای اجتماعی و تجاری خود یاد بگیرند چگونه در رقابت های تجاری ارج و منزلت بیشتری داشته باشند.
وی در ماه جولای در اقدامی به منظور برخورد با آنچه آن شرکت "تهدید فزاینده برای مدنیت" می نامد، راهکار هایی برای صحبت با تلفن همراه بدون ایجاد ناراحتی برای دیگران ارائه کرد.
ماه جولای در ایالات متحده «ماه ملی رعایت شئون اجتماعی تلفن همراه» است، که ویتمور آن را در سال 2001 بنیان نهاد. هدف از این نام گذاری تشویق کاربران پر شمار تلفن همراه نسبت به ملاحظه حقوق اطرافیانشان و به کارگیری چند اصل ساده منزلت اجتماعی در کاربرد تلفن همراه است.
بر اساس آمار انجمن ارتباطات سیار و اینترنت (CTIA)، هم اکنون بیش از 180 میلیون کاربر تلفن همراه در ایالات متحده امریکا وجود دارد.
ویتمور با پیشنهاد هشت نکته مهم به کاربران تلفن های همراه می خواهد درایت آنها را در استفاده از تلفن همراه ارتقا دهد:
1. اگر در یک جلسه، دادگاه، رستوران و یا دیگر مکان های عمومی و شلوغ هستید، «voice mail» خود را فعال کنید تا به زنگهایتان پاسخ دهد. اگر می خواهید با تماس گیرنده صحبت کنید از پیام کوتاه و "ایمیل" استفاده کنید.
2. در محل های عمومی از عصبی شدن بپرهیزید و با صدای معمولی خود صحبت کنید. بلند صحبت کردن و یا بروز احساسات ممکن است در نظر اطرافیانتان بد جلوه کنید.
3. در مجامع عمومی نظیر سالن های سینما، مکان های مذهبی، رستوران ها و غیره، دستگاه تلفن همراه خود را در حالت "ویبره" قرار دهید و یا خاموش کنید.
4. اگر در تلفنی هستید که قابل به تعویق انداختن نیست، به همراهانتان اطلاع دهید که منتظر چنین تماسی هستید تا عذر شما را در هنگام تماس بپذیرند.
5. از وقفه انداختن در جلسات، تجمعات اجتماعی و حتی گفتگوهای معمولی با پاسخ دادن به تلفن همراه و یا بررسی پیغام های " voice mail " خودتان خودداری کنید. اگر می خواهید چنین کاری کنید، قبلآ از آنان بخواهید که عذر شما را بپذیرند.
6. هنگام صحبت درباره مسائل خصوصی و یا موارد خاص کاری جلوی دیگران، صدای خود را پایین بیاورید و تا حد ممکن با ابهام صحبت کنید. در یک مکان عمومی شما هرگز نمی دانید که صدای شما را چه کسانی می شنوند.
7. هنگام صحبت حین راه رفتن با تلفن همراهتان ملاحظه اطرافیانتان را بکنید و به حقوق آنان احترام بگذارید.
8. از صحبت با تلفن همراه هنگام رانندگی خودداری کنید. ابتدا خودروی خود را متوقف کرده و سپس به صحبت بپردازید. در صورتی که تماس اضطراری است از "هندز فری" استفاده کنید.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”