ارائه سرویس جدید چاپ عکس با گوشی های سری N نوکیا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ارائه سرویس جدید چاپ عکس با گوشی های سری N نوکیا

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز- نوکیا سرویس چاپ عکس خود را برای گوشی های سری N در اروپا راه اندازی شده است.
همه عکس گرفتن را دوست دارند مخصوصاً اگر از اتفاقات خوشایند و مناسبت های به یاد ماندنی باشد. امروزه دیگر نیازی نیست که یک دوربین به گردنمان آویزان باشد، چرا که تلفن های همراه هوشمند دوربین دار کار ما را برای گرفتن تصاویر با کیفیت، آسان کرده است.
حال می پرسید چگونه می توان از سرویس جدید چاپ عکس نوکیا استفاده کرد؟ بسیار ساده است: کافی است با استفاده از گوشی های نوکیای چند رسانه ای سری N، عکس گرفته، عکس را از طریق نرم افزارهای مخصوص تعبیه شده در گوشی ویرایش کنید و سپس با استفاده از "سرویس چاپگر تلفن همراه" که در قسمت "گالری" گوشی قرار دارد، آن را چاپ کنید.
شما می توانید عکسی را که می خواهید چاپ کنید انتخاب کرده، و آدرسی را که می خواهید عکس ارسال کنید مشخص نمائید (شما حتی می توانید عکس را برای دوستان خود ارسال کنید). سپس با فشردن گزینه سفارش قطعی یا"Order Now" آن را تائید کنید.
سیستم پردازش چاپ "CeWe Color" است و عکس ها را همچنین می توان بر روی تی شرت، پازل، کوزه، و برچسب چاپ کرد که برای هدیه دادن به دوستان بسیار مناسب است.
مشتریان جدید برای آشنا شدن با این سیستم، می توانند 10 عکس به طور رایگان چاپ کنند. هزینه های استفاده از این سیستم را می توان از طریق کارت های اعتباری پرداخت کرد. همچنین گزینه پرداخت در محل نیز وجود دارد، اما هزینه چاپ هر عکس متفاوت است و بستگی به اندازه و کیفیت جنسی که عکس روی آن چاپ می شود، دارد.
این سرویس در حال حاضر برای مشتریانی که در اروپا هستند و گوشی نوکیا سری N دارند، قابل استفاده است. اروپائیانی که مایل به استفاده از این سرویس باشند می توانند سرویس Xpressprint را به طور رایگان از سایت [External Link Removed for Guests] دانلود کنند.
منبع : سایت cellphonenews.com
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”