موتورولا گوشي جدید خود را قبل از سایر کشورها در كره جنوبي عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

موتورولا گوشي جدید خود را قبل از سایر کشورها در كره جنوبي عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

موبايل نيوز- گوشي تلفن همراه موتورولا مدل Motorola Razr2 پيش از عرضه به بازارهاي جهاني روز شنبه در كره جنوبي به مشتریان مشتاق عرضه شد.
به گزارش پايگاه اينترنتي سلولار نيوز، كمپاني موتورولا روز جمعه كار عرضه نسل آتي تلفن همراه باريك و معروف خود موسوم به Razr را پيش از آن كه آن را مطابق برنامه در ماه جولاي در بازارهاي اروپا و آمریکا عرضه كند، در بازار پرسود كره جنوبي آغاز كرد.
شركت Motorola Korea Inc. در همين خصوص در بيانيه اي اعلام كرد: ما تلفن جديدي در بازار كره عرضه كرده ايم كه هم از نظر فناوري و هم از نظر مدل معروف حضور مشتريان كره اي مي باشد."
بر اساس اين گزارش "Razr2," از طريق شرکت SK Telecom ،كه از نظر درآمد بزرگترين اپراتور بي سيم كره جنوبي محسوب مي شود، در اختيار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .
قيمت عمده فروشي 850 هزار "روان" کره جنوبی (معادل 628 دلار آمريكا) است، و از گوشی های لوکس و گران قیمت موتورولا محسوب می شود.
موتورولا كه از نظر ميزان فروش دومين كمپاني بزرگ توليد كننده تلفن همراه در جهان محسوب مي شود، به منظور درمان بخش بيمار تجارت گوشي های گران قیمت تلفن همراه خود، ماه گذشته تلفن همراه جديد را معرفي كرد .
موتورولا در معرفي محصول جديد خود بيش از هر چيز به قاب باريك دستگاه، صفحه نمايش بزرگ آن و كيفيت ارتقا يافته تماس كه در مقايسه با مدل هاي قبلي آن بيش از پيش بهبود يافته است، مباهات كرده است.
موتورولا 5/11 درصد از بازار گوشي همراه را در كره جنوبی تا پايان ماه آوريل در اختيار داشت و اين درحالي بود كه شرکت هاي داخلي سامسونگ الكترونيك و ال جي، سهم باقيمانده از بازار را ميان خود تقسيم كرده بودند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”