آتش گرفتن باطری تلفن همراه باعث مجروح شدن یک نوجوان آمریکایی شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

آتش گرفتن باطری تلفن همراه باعث مجروح شدن یک نوجوان آمریکایی شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز- آتش گرفتن باطری تلفن همراه باعث مجروح شدن یک دختر نوجوان آمریکایی شد.
به گزارش پایگاه اینترنتی CNET News.com ،"فرانک هادلستون" کارآگاه آتش نشانی "اونتاریو" واقع در کالیفرنیا احتمال داده است که باطری دستگاه تلفن همراه دلیل اصلی این حادثه بوده باشد، که روز پنج شنبه اتفاق افتاده است.
وی در عین حال تاکید کرد: علت دقیق حادثه هنوز مشخص نشده است و کارآگاهان و متخصصان امر در تلاشند تا به علت اصلی حادثه پی ببرند.
سخنگوی کمیته ایمنی محصولات مصرفی آمریکا (CPSU) پس از مطلع شدن از این حادثه اعلام کرده است که کمیته مذکور در حال حاضر مشغول بررسی جوانب مربوط به حادثه است.
شر کت Verizon Wireless، فروشنده گوشی تلفن همراه مذکور، در حال حاضر در جستجوی خانواده دختری است که در جریان این حادثه آسیب دیده تا از جزئیات حادثه باخبر شود.
این اولین حادثه ای نیست که در اثر گرم شدن بیش از حد و منفجر شدن دستگاه گوشی تلفن همراه در آمریکا به وقوع پیوسته است ولی تمامی حوادث مشابه، نگرانی هایی را در خصوص ایمنی قراردادن تلفن همراه در جیب، کیف دستی و یا حتی در کنار صورت کاربر، مطرح کرده است .
اواخر ماه گذشته شرکت "وریزون وایرلس" پس از آنکه گزارش هایی در خصوص این که باطری برخی دستگاه های گوشی تلفن همراه ساخت آن شرکت احتمالآ باعث آتش سوزی و آسیب دیدگی خواهند شد، حدود 50 هزار باطری آن "برند" را جمع آوری و منهدم کرد.
به گفته سخنگوی کمیته ایمنی محصولات مصرفی آمریکا ، باطری های TM-510 که در دستگاه های تلفن همراه ال جی نصب شده اند مدارهایی که برای جلوگیری از "بیش از حد شارژ شدن" در داخل تلفن های همراه نصب می شوند را ندارند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”