شرکت وودافون بسته کاملی از سرویس های مخابراتی به بازار عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شرکت وودافون بسته کاملی از سرویس های مخابراتی به بازار عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز- شرکت وودافون در جزیره مدیترانه ای مالت در اقدامی رقابتی روز یکشنبه بسته کامل سرویس های مخابراتی خود را، شامل خدماتی برای تلفن همراه، تلفن ثابت و سرویس های جدید "اینترنت بی سیم" به بازار عرضه کرد.
"وودافون مالتا"، اولین اپراتور محلی تلفن همراه است که اینترنت پهن باند و سرویس های VoIP (سیستم انتقال صدا از طریق پورتال اینترنتی، شامل ارتباطات بین خطوط ثابت و همراه) را برای استفاده خانگی و تجاری از طریق شبکه WiMAX در طیف 5/3 گیگا هرتز در جزیره مالت ارائه داده است.
"حاتم دووایدر"، مدیر اجرایی شرکت وودافون مالتا گفت: وودافون با این ابتکار و ارائه ترکیبی ازِ تلفن همراه، اینترنت پهن باند، و سرویس VoIP برای خطوط ثابت در یک بسته جامع، به تقاضای روزافزون مشترکین مخابرات برای سرویس های مدرن ارتباطی پاسخ داده است."
سرعت داونلود داده ها در این سرویس یک مگابایت در ثانیه است و 10 گیگا بایت مصرف از شبکه برای عموم رایگان است.
همچنین مشتریان امکان 200 دقیقه استفاده رایگان از هر خط ثابت، و 50 دقیقه تماس رایگان با استفاده از تلفن همراه به تمام شماره های محلی را دارند. مشترکین این سرویس ها می توانند نوع پرداخت خود را انتخاب کنند، به این ترتیب که صورت حساب ماهانه دریافت کنند و یا بطور "آنلاین" هزینه را بپردازند.
سرویس شبکه WiMAX ثابت کاربردهای گوناگونی دارد، که سرعت بالای اینترنت در امر تجارت، ارتباطات بی سیم در منزل، و ارتباط اینترنتی هم زمان چندین کاربر را شامل می شود.
این سرویس در سه بسته ارائه می شود: بسته مشترکین خانگی، تجارتی، و پکیج آنلاین اعتباری. مشترکینی که برای این سرویس ثبت نام می کنند نیازی به تغیـیر شماره خط ثابت خود ندارند.
آن ها همچنین با استفاده از یکی از این بسته ها می توانند امکان اتصال به اینترنت پهن باند (بی سیم) را هرجا که که بروند داشته باشند.
علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت [External Link Removed for Guests] مراجعه کنند.
منبع : سایت Times of Malta
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”