سرویس تماس صوتی اینترنتی با گوشی همراه، راه اندازی شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سرویس تماس صوتی اینترنتی با گوشی همراه، راه اندازی شد

پست توسط DJ.HAMED »

اپراتور آمریکایی تی موبایل برای نخستین بار این سرویس را در نوع گوشی خود ارائه کرده است.

موبایل نیوز- اخیراً دستگاه قابل حملی به بازار ارائه شده که از شبکه Wi-Fi استفاده می کند، و مجهز به نرم افزارهای صحبت از طریق اینترنت هستند.
سرویس انتقال صدا به وسیله اینترنت بسیار جالب توجه است. رایانه های بسیاری که مجهز به سیستم VOIP هستند انتقال صدا و امکان صحبت از طریق اینترنت را با استفاده از شبکه پرسرعت Wi-Fi فراهم می کنند.
پس واضح است اگر اپراتوری این دستگاه را به همراه تلفن همراه ارائه دهد چقدر عالی و پر طرفدار خواهد بود.
این امر منافع بسیاری دارد، از جمله این که شما می توانید هرگاه نزدیک شبکه Wi-Fi باشید از آن استفاده کنید ضمن آن که در هزینه ای که باید برای استفاده از شبکه تلفن همراه بپردازید، صرفه جویی قابل ملاحظه ای هم بکنید.
اکنون یک اپراتور برای نخستین بار این سرویس را برای مشترکین خطوط همراه ارائه داده است. اپراتور آمریکایی "تی- موبایل" در دو نوع از گوشی های خود سرویس تماس صوتی اینترنتی را ارائه کرده است.
این گوشی ها از شبکه استاندارد Wi-Fi برای انتقال تماس های صوتی استفاده می کنند و فقط زمانی از شبکه تی- موبایل استفاده می کنند که استفاده از سرویس Wi-Fi مقدور نباشد.
این سرویس که HotSpot @Home نام دارد کاربرد بسیار راحتی دارد. البته بدیهی است که برای استفاده از آن باید هزینه ای پرداخت کنید، اما در دراز مدت برای افرادی که تماس های تلفنی زیادی دارند صرفه جویی بزرگی در هزینه های مخابراتی خود خواهند داشت.
نام این سرویس از شبکه HotSpot "تی- موبایل" گرفته شده است. این شبکه در پایانه های فرودگاهها، کافی شاپ ها، دفاتر فتوکپی، و سایر نقاط عمومی در اطراف شهر "دالاس-فورت وورث"، مرکز ایالت تگزاس آمریکا قرار گرفته است.
تی-موبایل با ارائه گوشی های مجهز به شبکه Wi-Fi قصد دارد شبکه "هات اسپات" خود را به مکان های دیگر، از جمله درون منازل کاربران نیز گسترش دهد.
کاربران می توانند سرویس تماس نامحدود را که قابل نصب بر روی اکثر گوشی های استاندارد است، به طور جداگانه خریداری کنند.
برای استفاده از این سرویس همچنین می توان گوشی هایی خریداری کرد که سرویس HotSpot@Home را دارا می باشد.
منبع : سایت mobilewhack.com
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”