نوکیا معروف ترین مارک تجاری در انگلیس شناخته شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا معروف ترین مارک تجاری در انگلیس شناخته شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - بر اساس یک نظرسنجی که توسط موسسه مشاوره ای 35 Communication به عمل آمده، نوکیا معروف ترین مارک تجاری در انگلیس شناخته شده است. اما این شرکت به لحاظ محبوبیت در این کشور بین همه شرکت های فعال در زمینه های مختلف در رده دوم قرار می گیرد.
بر اساس این گزارش، تقریبا یک سوم از انگلیسی ها به سازمان ها و شرکت ها اصلآ اعتماد ندارند، تا این حد که معتقدند اگر کیف پولشان در یکی از آن اماکن جا بگذارند شرکت مربوطه آن را به آن ها باز نخواهد گرداند.
گزارش مذکور همچنین به این نتیجه رسیده است که در زمینه های مالی، مسافرتی و مخابراتی، میزان اعتماد مردم یه شرکت ها و موسسات بین 60 تا 70 درصد است.
59 درصد از مشتریان و مردم عادی احساس می کنند رفتاری منطقی با آن ها می شود ولی 41 درصد دیگر بر این باورند که توسط مسئولین مارک های تجاری مورد توهین قرار می گیرند.
مشتریان و مشترکین یک سوم از شرکت های مورد بررسی گفته اند انتظار دارند شرکت ها، سازمان ها و یا موسسه ها برای مواردی که مربوط به آنها می شوند، اهمیت بیشتری قائل شوند.
در صد بسیار پائینی از شرکت های مورد بررسی (17%) به نظر می رسد به خواسته های مردمی که با آن ها سر و کار دارند و مشترکین، هیچ اهمیتی نمی دهند.
به گفته "تام نیوتون" یکی از مسولان موسسه مشاوره ای 35، سوالات نظر سنجی طوری طراحی شده بود که موارد مهمی نظیر اعتماد، اطمینان خاطر، مسولیت پذیری، و نحوه برقراری روابط با مشتری را، که همه می توانند موجب شهرت یا محبوبیت یک سازمان بشوند، مشخص کند.
به گفته وی، موسسه برای نظر سنجی مذکور بخش های مهمی از زندگی روزمره مشتریان را مورد سوال قرار داده است که از آن جمله می توان به مواردی نظیر بیمه، بازنشستگی، بانک ها، مخابرات، مسافرت و آژانس های مسافرتی، وسایل حمل و نقل، بخش خدمات عمومی و انرژی اشاره کرد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”