اطلاعيه نوکيا در خصوص گوشی‌های تقلبی

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه 23 دی 1385, 12:47 am
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

اطلاعيه نوکيا در خصوص گوشی‌های تقلبی

پست توسط Montana2100 »

شركت نوكيا لازم میداند بدین وسیله درمورد مقالاتي كه اخيرا" درباره برخی گوشی های نوكيا در مطبوعات ايران منتشرگردیده توضيحاتي ارائه نمايد.

به گزارش ایستنا از روابط عمومی نوکیا در ایران محصولات مورد اشاره در این مقالات، یا محصولات اصلی نوکیا نبوده و یا از طریق نمایندگان رسمی و مجاز نوکیا وارد کشور نشده اند. در بسیاری از موارد این گوشی ها تقلبی بوده و یا اینکه مارک آنها مشابه با نوکیا طراحی و درج گردیده است مانند: NCKIA ، NOKLA و NAKIA

در این اطلاعیه تصریح شده: بدیهی است که نوکیا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این قبیل محصولات، که توسط نوکیاتولید نشده اند ویا توسط نمایندگان مجاز ارائه و تعمیر نکردیده اند، نخواهد داشت.

بر این اساس شركت نوكيا به مشتريان خود توصيه مي‌كند گوشی های نوکیا را فقط از نمايندگان مجاز نوكيا، که قادر و مجاز به ضمانت گوشی ها هستند، خریداری نموده و به این ترتیب از اصالت گوشی خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

در پایان این اطلاعیه آمده: خدمات مشتریان نوکیا، با شماره تلفن 02123013 ، آماده راهنمائی و پاسخگویی به مشتریان این شرکت می باشد. همچنین شركت نوكيا تضمین می نماید که کلیه محصولات تولید شده در 12 مجموعه تولیدی این شرکت در دنیا دارای استاندارد و کیفیت یکسان می باشند.

[External Link Removed for Guests]
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”