نگاهی به کاهش پی درپی قیمت k800 سونی اریکسون و دلایل آن

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نگاهی به کاهش پی درپی قیمت k800 سونی اریکسون و دلایل آن

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - قیمت گوشی k800 سونی اریکسون با گارانتی متفرقه در بازار تهران طی چهار روز متوالی 800 هزار ریال کاهش یافته است.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران به نقل از فروشندگان، قیمت این گوشی امروز نیز 250 هزار ریال کاهش داشته است و به بهای سه میلیون و 950 هزار ریال به فروش رسید.
فروشندگان می گویند که افزایش عرضه این گوشی به صورت متفرقه و لغو اجرای طرح رجیستری دلیل اصلی کاهش قیمت این کالا در بازار تهران بوده است.
فعالان بازار گوشی می گویند که لغو ناگهانی رجیستری گوشی، بازار را دچار شوک کرده است و پیش بینی می شود در روز های آینده قیمت گوشی ها روندی روبه کاهش داشته باشد.
طرح رجیستری گوشی تلفن همراه روز دوشنبه هفته جاری لغو شده است.
شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار از حدود یک سال پیش به منظور جلوگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه ، طرح رجیستری را اجرا کردند که براساس آن، امکان فعال شدن گوشی های قاچاق در شبکه ارتباطات سیار غیر ممکن می شد.
گوشی k800 سونی اریکسون از ماه فوریه سال 2006 در رنگ بندی مشکی، قهوه ای و نقره ای به بازار جهانی عرضه شده است.
این گوشی 115 گرمی دارای دوربین عکاسی و فیلمبرداری 2/3 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و لنز سایبرشات و دوربین دوم VGA، صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 262 هزارو 144 رنگ، حافظه داخلی 64 مگابایت و مجهز به سیستم صدای پلی فونیک 72 کاناله است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”