پنتک باریک‌ترین گوشی کشویی جهان را‌عرضه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پنتک باریک‌ترین گوشی کشویی جهان را‌عرضه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
تالیانیوز - شرکت‌های سازنده تلفن‌همراه در سراسر جهان همواره سعی می‌کنند با نمایش فناوری جدید، گوی سبقت را از سایر شرکت‌ها بربایند. کارشناسان نیز بر این باورند، رقابت بین این شرکت‌ها باعث خواهد شد طی چند سال آینده نسل جدید گوشی‌های باریک و زیبا را روانه بازار شود.
به گزارش تالیانیوز، شرکت پنتک با نمایش گوشی جدید خود با نام IM-S230 رکورد باریک‌ترین گوشی کشویی جهان را شکست. پیش از IM-S230 گوشی U600 سامسونگ این مقام را به خود اختصاص داده بود.
این گوشی با ضخامت 9/9 میلیمتر به عنوان باریکترین گوشی جهان،‌ نخستین بار در کشور کره عرضه شده است. گوشی جدید پنتک 535 دلار قیمت دارد و قرار است در آینده نزدیک وارد بازارهای جهانی شود.
پیش‌بینی می‌شود، این گوشی با خصوصیات منحصر به‌فردی که دارد با استقبال مردم روبرو شود و فروش خوبی در بازارهای جهانی پیدا کند.
از ویژگی‌های این گوشی می‌توان به صفحه نمایش 2/2 اینچی آن اشاره کرد که شرکت پنتک، علت کوچک بودن این صفحه‌‌نمایش را توانایی IM-S230 در دریافت و پخش برنامه‌های تلویزیونی با کیفیت تصویر بسیار بالا اعلام کرده است.
IM-S230 به دوربین ضعیف 3/1 مگاپیکسلی نیز مجهز شده است. در این گوشی از لنز دوربین‌های دیجیتالی که به طور انحصاری برای عکاسی تولید شده‌اند، استفاده شده است و لنز معمولی دوربین‌های موبایلی روی آن کار گذاشته نشده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”