گوشی های قاچاق نوکیا، ویترین ها را پرکرده است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشی های قاچاق نوکیا، ویترین ها را پرکرده است

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - بسیاری از فروشندگان معتقدند: پس از لغو طرح رجیستری که دوشنبه هفته گذشته از سوی شرکت مخابرات اعلام شد، گوشی های قاچاق نوکیا به طور غیر منتظره ای در بازار افزایش یافته است.
به گزارش روز شنبه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران ، "رضا - ا" فروشنده گوشی های نوکیا در بازار علاء الدین تهران در این باره می گوید: تنها یک روز پس از لغو طرح رجیستری ، ویترین فروشگاه ها مملو از گوشی های بدون گارانتی یا متفرقه با قیمتی بسیار ارزان شد.
وی می افزاید: اکثر فروشندگان نیز به دلیل فروش بالای گوشی های نوکیا و لغو طرح رجیستری با اطمینان خاطر از قاچاقچیان، گوشی خریداری می کنند.
"مصطفی – ش" یکی دیگر از فروشندگان می گوید: با حوادثی که در بازار رخ داد ه است ، شرکت های معتبر به دلیل پرداخت تعرفه 60درصدی در بازار دوام نخواهند آورد.
وی می افزاید: هم اکنون تنها مشکل قاچاقچیان گوشی، افزایش شمار همکاران آنان به عبارتی زیاد شدن دست در این کار است که این امر بنوبه خود سود حاصله را کاهش می دهد.
به عقیده وی ، اکنون هیچ تفاوتی بین گوشی های با گارانتی معتبر و متفرقه به جزء در قیمت فروش وجود ندارد ، به همین دلیل منطق خریداران به آنان حکم می کند که گوشی را با قیمت ارزانتری خریداری کنند.
یکی از فروشندگان عمده تلفن همراه در بازار ایرانیان میدان ولیعصر تهران می گوِید: لغو طرح رجیستری بیشترین ضرر را متوجه شرکت های معتبر واردکننده تلفن همراه می کند.
وی که خواست نامش ذکر نشود، افزود: آسیب های این جریان مستقیم متوجه کساانی می _ شود که به صورت قانونی و با تعرفه 60درصدی گوشی وارد کشور می کنند.
این فروشنده اظهار داشت: تنها نگرانی قاچاقچیان ناتوانی و مشکلات رجیستر کردن گوشی ها بود که این هم با لغو این طرح پایان یافت و آنها با خیال راحت به وارد کردن گوشی ها به صورت قاچاق خود اقدام می کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”