بازار خرید و فروش تلفن همراه داغ تر می شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازار خرید و فروش تلفن همراه داغ تر می شود

پست توسط DJ.HAMED »

موبایل نیوز - فروشندگان گوشی در اکثر نقاط تهران معتقدند: بازار خرید و فروش اکثر برندهای گوشی های تلفن همراه در تهران با لغو طرح رجیستری روز به روز داغ تر می شود.
"ه. مومنی " یکی از فروشندگان گوشی در میدان ولیعصر تهران در این باره به خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران ، می گوید: پس از انتشار خبر لغو طرح رجیستری گوشی و کاهش قیمت ها ، بازار خرید و فروش رونق گرفته و فروشندگان شوک وارد شده ناشی از لغو رجیستری را مثبت ارزیابی می کنند.
یکی از فروشندگان گفت که از اواخر سال گذشته تا کنون ، بازار تلفن همراه تا به این حد پر رونق نبوده است و فروشندگان از این رویداد بسیار راضی هستند.
"ل. حسین زاده " فروشنده دیگری در خیابان جمهوری می گوید: کسب و کار گوشی تلفن همراه به همان روزهای پیش از آغاز طرح رجیستری برگشته است و بسیاری از فروشگاه ها به دنبال کارگران جدیدی برای پاسخ به خیل خریداران هستند.
وی می افزاید: فروش ما نیز افزایش چشم گیری داشته است به طوری که می توان گفت نزدیگ به دوبرابر شده است.
این درحالی است که شرکت های معتبر، لغو طرح رجیستری را که روز دوشنبه هفته گذشته اعلام شد ، به زیان خود می دانند و معتقدند که واردات گوشی همراه بصورت قانونی با تعرفه 60 درصد برای شرکت های معتبر زیان های سنگینی درپی خواهد داشت.
بازار خریدو فروش هنوز از شوک لغو این طرح خارج نشده و برخی از نمایندگی شرکت های معتبر به خبر نگار ما گفتند که در انتظار تصمیم دولت برای معقول کردن تعرفه واردات گوشی هستند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”