موتورولا در عرصه رقابت با APPLE در تنگنا قرار گرفته است

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

موتورولا در عرصه رقابت با APPLE در تنگنا قرار گرفته است

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - موفقیت های اولیه Apple به خاطر محصول جدید خود به نام iPhone، شرکت موتورولا را در بازاریابی محصولات جدیدش در تنگنا قرار داده است.
به گزارش سایت خبری بورس سهام Dow Jones نیویورک، با ورود iPhone به بازار و استقبال قابل ملاحظه مردم از آن، موتورولا اکنون مجبور است برای حفظ موقعیت خود در بازار هرچه زودتر محصولات جدید خود در زمینه گوشی های قوی هوشمند را به بازار های جهان ارائه دهد.
گرچه گوشی های سری RAZR کمپانی موتورولا محبوبیت و شهرت قابل ملاحظه به دست آورده اند این گوشی ها اکنون به دلائل عدیده به قیمتی کمتر از بهای اصلی خود به فروش می رسند که این یکی از مشکلاتی است که کمپانی مذکور با آن مواجه است.
از طرف دیگر با در نظر گرفتن مشکلات بازاریابی محصولات جدید این کمپانی و مشکلات اداری شرکت (تعلیق شمار زیادی از کارکنان موتورلا)، به نظر می رسد موتورولا فقط در عرصه رقابت با Apple و محصول جدید آن مشکل نداشنه باشد.
دیگر رقبای جدید موتورولا در حال حاضر شامل محصول جدید کمپانی Research In Motion یعنی گوشی Blackberry، می شوند.
این وضعیت باعث شده کسانی که در شرکت موتورولا در زمینه تولید گوشی همراه سرمایه گذاری کرده اند اکنون از مسولان این شرکت انتظار شنیدن جواب قانع کننده ای داشته باشند.
به گفته "مایکل بک" یکی از مدیران موسسهGerald L. Ray & Associates که از سهامداران موتورولا محسوب می شود، موتورولا برای بیرون آمدن از وضعیت مذکور باید خلاقانه عمل کند.
به گفته وی آن شرکت باید در صدد باشد محصول جدید تاچ اسکرینی درست همانند iPhone و برخوردار از قابلیت های مشابهی با آن در مدت کوتاهی روانه بازار کند تا به این ترتیب بتواند در عرصه رقابت فعلی از وضعیت مناسبی برخوردار شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”