وب سایت جدید neXt برای کاربران تلفن همراه راه اندازی شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

وب سایت جدید neXt برای کاربران تلفن همراه راه اندازی شد

پست توسط DJ.HAMED »

وب سایت جدید neXt راه اندازی شده است که به کاربران تلفن همراه امکان می دهد کاربردهای همراه مورد نیاز خود را یافته و این برنامه ها و همچنین وب سایت های مربوط به تلفن همراه را به دیگران پیشنهاد دهند.
تصویر
موبایل نیوز - وب سایت جدید neXt در ابتدا برای خدمات دهی به مشترکین خدماتX-Series کمپانی 3 در ماه مارس در استرالیا ارائه شده بود.
خدمات X-Series یک سلسلسه خدمات اینترنتی است که مشترکین تلفن های همراه نسل سوم کمپانی 3 می توانند با پرداخت مبلغ ثابت ماهانه ای از آن برخوردار شوند. در حال حاضر استفاده از سایت neXt برای تمامی کاربران تلفن همراه مجاز است.
"نوئل هامیل" مدیر فروش، بازاریابی و تولیدات کمپانی 3 به اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه توصیه کرد که به منظور ارائه بهتر خدمات از این سایت کمک بگیرند و یاد آور شد که: "ابزارها و کاربردهای موجود در سایت neXt جزو بهترین ها و جداب ترین برنامه های تلفن همراه است.
سایت neXt با مراجعه ی بیشتر کاربران به آن و استقبال آنان گسترش پیدا خواهد کرد."
از جمله ابزارها و کاربردهایی که جهت راه اندازی، و بازدید برای گروه کاربران بتا (کاربران نسخه های آزمایشی نرم افزارها) در این سایت بارگذاری شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد: ShoZu یک نرم افزار برای به اشتراک گداشتن تصاویر ویدئویی و عکس که برنده ی جایزه شده است، Jaiku Mobile یک نرم افزار و کاربرد مختصر شده برای ساخت بلاگ، نرم افزار Map24 برای نقشه ی همراه، نرم افزار ComVu PocketCaster که تلفن همراه را تبدیل به دوربین عکاسی دیجیتالی می کند، نرم افزار Vringo برای زنگ ویدئویی تلفن همراه.
منبع : سایت itwire.com
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”