بزودی پژوهشکده تلفن همراه در تهران ایجاد می شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بزودی پژوهشکده تلفن همراه در تهران ایجاد می شود

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - رییس انجمن صنفی فروشنگان تلفن همراه گفت: پژوهشکده تلفن همراه تا پایان تابستان سال جاری در تهران ایجاد می شود.
"افشار فروتن لاریجانی "در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران اظهار داشت: هم اکنون اقدامات اولیه برای ایجاد پژوهشکده تلفن همراه زیر نظر انجمن صنفی فروشندگان ، کارشناسان و با مشارکت و همکاری شرکت ها فعال در بخش گوشی در حال اجرا است.
وی هدف از ایجاد این مرکز را را به روز کردن اطلاعات و موارد مربوط به گوشی تلفن همراه به ویژه دربخش نرم افزاری دانست و گفت: تمامی اطلاعات مربوط به تلفن همراه در پژوهشکده ذخیره شده و زمانی که مورد نیاز مسوولان باشد به طور آماری به آنها ارائه می شود.
فروتن لاریجانی با بیان این که این پژوهشکده کار تحقیقاتی در بخش تلفن همراه را انجام می دهد ، ادامه داد: همچنین این مرکز می تواند از طریق سایت های مختلف اطلاعات بدست آمده را اعلام کند .
وی در پاسخ به این مطلب که آیا مراحل ایجاد این مرکز بدون هیچ گونه مشکل قانونی طی شده است، گفت: اقداماتی که لازم باشد در طول این دو ماه انجام می شود وپس از آن برای ایجاد پژوهشکده موبایل وارد مرحله اجرا می شویم .
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”