نسخه جدید نرم افزار "Office"در جدیدترین گوشی موتورولا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نسخه جدید نرم افزار "Office"در جدیدترین گوشی موتورولا

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - جدید ترین نسخه نرم افزار معروف "آفیس" شرکت مایکروسافت در قالب یگ گوشی همراه موتورولا به بازار عرضه شده است.
شرکت های "موتورولا" و "مایکروسافت آفیس" اعلام کرده اند با همکاری یکدیگر نسخه جدید و کوچک تر نرم افزار Office را با نام QuickOffice که مخصوص تلفن های همراه طراحی شده است و دارای قابلیت کار با سیستم عامل "سیمبین" می باشد، در گوشی MOTORIZR Z8 برای نخستین بار به علاقه مندان ارائه می دهند.
یک نسخه ابتدایی تر از نرم افزار "آفیس" شرکت "مایکروسافت " مخصوص گوشی های همراه و سایر دستگاههای همراه قبلآ به بازار ارائه شده بود.
مهم ترین ویژگی QuickOffice، جدیدترین نسخه آفیس مایکروسافت آن است که تمامی اسناد برنامه های Word، PowerPoint، و Excel را می توان به فرمت، فونت، رنگ و سایر ویژگی های اصلی آن در این سیستم عامل کوچک دید.
این نرم افزار به صورت آن لاین از طریق سایت اینترنتی quickoffice.com به قیمت 20 دلار در دسترس عموم است، که البته احتمال دارد قیمت آن بعداً افزایش یابد.
پل مورتون، معاون بخش تولیدات Quickoffice می گوید: ما به خوبی آگاهیم برای شرکت های تجاری اهمیت دارد که اسناد "آفیس" را بتوانند برای افرادی که تلفن هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت دارند، و یا افرادی که "ایمیل" دارند ارسال کنند.
وی افزود: نرم افزار Quickoffice به خوبی برای حرفه ای ها شناخته شده است، و ارائه آن روی گوشی موتورولا MOTORIZR Z8 به ما این امکان را داده است تا تولیدات و راه حل های خود را به نسل جدید از طریق "ایمیل" های همراه و کاربران اینترنت ارائه دهیم.
منبع : سایت [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”