زنگ موبايل‌ها مهر ماه به صدا در نمي‌آيد!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

زنگ موبايل‌ها مهر ماه به صدا در نمي‌آيد!

پست توسط DJ.HAMED »

مديرعامل همراه اول در حاشيه آخرين نشست مطبوعاتي‌اش به خبرنگاران از مشكلاتش با شهرداري تهران صحبت مي‌كند و مي‌گويد: تمام تلاش خود را براي بهبود كيفيت شبكه‌ انجام مي‌دهيم اما متاسفانه هنوز براي نصب سايت‌هاي ميكرو در سطح شهر با مشكل مواجه هستيم و شهرداري اجازه نصب اين سايت‌ها را به ما نمي‌دهد.


صدوقي با بيان اين كه اگر نتوانيم تا پايان شهريور ماه سايت‌هاي ميكرو را نصب كنيم، تصريح كرد: به طور قطع براي پوشش‌دهي شبكه از مهر ماه، دچار مشكل خواهيم شد.
گفته مي‌شود اين مشكل تنها مربوط به اپراتور اول نيست و ساير اپراتورها هم با شهرداري تهران و استان‌هاي ديگر به خصوص اصفهان مشكل دارند.
اميدي به توليد گوشي در كشور نيست
وقتي براي وزارت ICT رجيستر كردن گوشي تلفن همراه اهميت چنداني ندارد و هر گوشي با هر برندي مي‌تواند به آساني از راه‌هاي قاچاق وارد كشور و در شبكه نيز فعال شود، نمي‌توان انتظار داشت توليد گوشي تلفن همراه در داخل با جديت دنبال شود.
اين جملاتي بود كه محمد مرزبان راد، رييس هيات‌مديره شركت شهرك‌هاي هوشمند و عضو هيات‌مديره كنسرسيوم توليد گوشي تلفن همراه اخيرا در گفت‌وگويي بيان كرده است. به گفته مرزبان كنسرسيوم توليد گوشي تلفن همراه همچنان و بعد از يك سال و نيم در حال گفت‌وگو و مذاكره با توليدكنندگان مطرح جهان است.
پژوهشكده تلفن‌همراه در تهران
قرار است تا پايان تابستان، انجمن صنفي فروشندگان سيم‌كارت گوشي و لوازم جانبي با مشاركت كارشناسان و همكاري شركت‌هاي فعال در بخش گوشي، پژوهشكده تلفن‌همراه را در تهران راه‌اندازي كنند.
افشار فروتن لاريجاني به پايگاه اطلاع‌رساني تلفن‌همراه گفته كه هدف از ايجاد اين مركز، به روز كردن اطلاعات و موارد مربوط به گوشي تلفن‌همراه به ويژه در بخش نرم‌افزاري است و تمامي اطلاعات مربوط به تلفن‌همراه در اين پژوهشكده ذخيره شده و زماني كه مورد نياز مسوولان باشد به طور آماري به آنها ارائه مي‌شود.
نگران تركسل نباشيد
با توجه به اخبار منتشر شده پيرامون اولتيماتوم تركسل به وزارت ارتباطات براي پرداخت غرامت به اين اپراتور ترك، وفا غفاريان، رييس هيات‌مديره شركت مخابرات ايران گفته كه جاي هيچ گونه نگراني در شكايت تركسل از ايران به دادگاه‌هاي بين‌المللي وجود ندارد.
او پاسخگويي به ادعاهاي احتمالي تركسل را بسيار سهل عنوان و تصريح كرد. بسيار راحت‌ مي‌توان به ادعاهاي احتمالي شركت تركسل در محاكم قانوني پاسخگو بود، چرا كه پيش از اين تمام موارد و ادعاهاي احتمالي بررسي شده است.
بد نيست در اين مورد مسوولان وزارت ارتباطات از نحوه دادرسي به پرونده‌هاي مشابه اين چنيني اطلاعاتي هر چند مختصر كسب كنند چراكه قطعا شيوه قضاوت در دادگاه‌هاي بين‌المللي بسيار متفاوت‌تر از دادگاه‌هاي داخلي خواهد بود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”