چین نسل چهارم خدمات تلفن‌همراه را عرضه می‌کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

چین نسل چهارم خدمات تلفن‌همراه را عرضه می‌کند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
تالیانیوز - اپراتور China Mobile که بزرگ‌ترین عرضه‌کننده خدمات تلفن‌همراه در کشور چین محسوب می‌شود،‌ با افزایش سرمایه‌گذاری‌ها قصد دارد نسل جدید خدمات مخابراتی را در اختیار مشترکان خود قرار دهد.
به گزارش تالیانیوز، مرکز تحقیقات اپراتور China Mobile با آغاز چندین طرح گسترده اعلام کرده است که به زودی خدمات مربوط به نسل چهارم تلفن‌همراه(4G) را روانه بازار خواهد کرد.
از مهم‌ترین خدماتی که در اقدام جدید China Mobile عرضه خواهد شد می‌توان به سرویس "پروتکول اینترنتی برای استفاده از برنامه‌های‌ آنلاین"(WIISE) اشاره کرد که به مشترکان امکان می‌دهد با استفاده از گوشی خود به خطوط پهن‌باند متصل شوند.
وانگ زیائویان(Wang Xiaoyun) یکی از مدیران ارشد China Mobile گفت: "ما تصمیم گرفته‌ایم که با سرمایه‌گذاری‌های فراوان هر چه سریع‌تر سرویس WIISE را در اختیار مشترکان خود بگذاریم و بخش بیشتری از بازارهای مخابراتی چین را در اختیار بگیریم."
به گفته زیائویان، سرویس WIISE برای فناوری‌های کنونی تلفن‌همراه راه‌اندازی نمی‌شود و به عنوان گامی موثر در عرضه نسل چهارم فناوری‌های تلفن‌همراه به حساب می‌آید.
شرکت NTT DoCoMo، بزرگ‌ترین اپراتور تلفن‌همراه ژاپن اعلام کرده است که تا سال 2010 خدمات مربوط به نسل چهارم تلفن‌همراه را روانه بازار خواهد کرد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”