بازار گوشی موتورولا در هفته ای که گذشت

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازار گوشی موتورولا در هفته ای که گذشت

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - بازار خرید و فروش گوشی های موتورولا در هفته منتهی به 22 تیرماه سال جاری دستخوش تغییرات نسبی شد به طوری که در اکثر برندها با افت قیمت مواجه بود.
مسوولان شرکت "فیتکو" وارد کننده گوشی های موتورولا پیشتر اعلام کرده بودند که لغو طرح رجیستری بر قیمت های گوشی های آنها تاثیر آنچنانی نخواهد داشت.
بنابراین این شرکت هیچ گونه نوسان قیمتی در محصولات خود ایجاد نکرد.
اما با انتشار و لغو طرح رجیستری گوشی ها از سوی شرکت مخابرات ایران که از دو هفته پیش اعلام شد، بازار داخلی دستخوش نوسان و شوک شد و لرزه های این شوک قیمت های متفرقه موتورولا را هم لرزاند و تلفن همراه موتورولا با کاهش قیمت مواجه شد.
پیش بینی می شود که روند کاهش قیمت گوشی شرکت های معتبر از جمله موتورولا در روزهای آینده نیز ادامه یابد.
در نخستین روز های هفته، گوشی موتورولا V3X در بازار تهران با افزایش 150 هزار ریال روبرو شد و به بهای دو میلیون ریال به فروش رسید.
بنا به اظهار برخی از فروشندگان در بازار تهران، عرضه کم این محصول در بازار تهران دلیل این افزایش قیمت است.
در این هفته گوشی V3i D&G موتورولا که از گوشی های پرطرفدار و پر فروش این کمپانی است، پس از دو هفته گذشته بر خلاف انتظار گران شد. افزایش تقاضای ناگهانی و عرضه کم این محصول در بازار تهران دلیل این گرانی ذکر شده است.
این گوشی به دلیل داشتن صدای قوی، ظاهری زیبا و تنوع قابلیت ها نسبت به مدل های دیگر موتورولا با استقبال خوبی از سوی ایرانی ها روبرو شده است.
گوشی V3X با گارانتی متفرقه نیز در بازار تهران در اواسط هفته با افزایش قیمت روبرو شد، فعالان بازار این افزایش قیمت را از اثرات انتشار خبر لغو رجیستری گوشی ها می دانند.
از دیگر مدل های این شرکت که در آخرین روز های هفته با کاهش قیمت روبرو شد، می توان به گوشی های D840 و L7 اشاره کرد که به ترتیب به بهای 100 هزار ریالی و 180 هزار ریالی معامله شد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”