افزایش سهام 'سامسونگ' کاهش سود آن را جبران می کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

افزایش سهام 'سامسونگ' کاهش سود آن را جبران می کند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که سود خالص فصل دوم امسال این کمپانی در مقایسه با سال گذشته پنج درصد کاهش داشته است ولی به نظر کارشناسان افزایش سهام شرکت ضرر حاصل از آن را جبران خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس، سهام شرکت سامسونگ با 4/6 درصد افزایش سهام به ارزشی معادل 749 دلار (687هزار وون کره) رسیده است و این درحالی است سرمایه گذاران انتظار دارند عملکرد تجاری شرکت تا پایان سال بسیار قویتر باشد.
بر اساس بیانیه ای که در همین خصوص از جانب شرکت منتشر شده است، سامسونگ که بزرگترین تولید کننده تراشه حافظه در جهان محسوب می شود در مدت فقط سه ماه درآمدی معادل 42/1 تریلیارد وون ( 55/1 میلیارد دلار) تا پایان ماه ژوئیه به دست آورده است.
بر اساس این گزارش میزان فروش سامسونگ در طول فصل در مقایسه با مقطع مشابه در سال گذشته 7/3 درصد افزایش داشته است.
این درحالی است که کارشناسان و سرمایه گذاران میزان درآمد بیشتری را برای فصل سوم وچهارم سال برای سامسونگ پیش بینی کرده اند.
این گزارش مالکیت شرکت سامسونگ الکترونیک در کشور کره جنوبی ارزشمند ترین شرکت های آن کشور محسوب می شود که سرمایه ای معادل 101 تریلیون وون (110میلیارد دلار) دارد.
سرمایه گذاران خارجی 26/49 درصد از سهام این کمپانی را در دست دارند و ارزش سهام سامسونگ در مجموع 12 درصد در سال جاری افزایش داشته است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”