گوشی با امکان دریافت شبکه های تلویزیونی وارد بازار تهران شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشی با امکان دریافت شبکه های تلویزیونی وارد بازار تهران شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - گوشی I-teq x-bond از چند روز پیش و بدون گارانتی در تعدادی محدود به بازار خرید و فروش گوشی تلفن همراه خیابان جمهوری تهران عرضه شده است.
این گوشی دارای قابلیت دریافت امواج تلویزیونی (دارای تیونر داخلی) و دارای صدای 3D و JAVA است که به کاربر امکان دریافت شبکه های تلویزیونی را بر روی گوشی خود می دهد.
به گفته بسیاری از فروشندگان خیابان جمهوری، به دلیل جدید بودن فناوری این گوشی ، احتمال می رود فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.
این گوشی در ماه سپتامبر سال 2006 در تک رنگ مشکی و مجهز به دوربین عکاسی و فیلمبرداری 1/2 مگاپیکسل به بازار جهانی عرضه شده است .
این گوشی همچنین مجهز به برنامه نرم افزاری windows media player است.
بهای x-bond در بازار جمهوری تهران بدون گارانتی بیش از پنج میلیون ریال است.
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

دوستان من اين گوشي رو به صورت تصادفي تو علادين ديدم.480 بدون گارانتي ميگفت.....البته موقع استفاده از tv اين گوشي بايد يه انتن روش وصل كنيد كه شبيه انتن راديو هست.طراحي گوشي به نظر من اصلا جالب نبود :-)
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

پست توسط blogxp »

خيلي بي خوده . من الان 1 ماه ميشه که اين گوشي مسخره رو تو علائدين مي بينم . خيلي آشغاله به نظر من .
ما زندگی میکنیم و میمیریم بدون اینکه امیدی داشته باشیم .
my drying bride

تصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مونترال
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 42 بار

پست توسط Dahkoo »

سلام
یه مدل از این گوشی دیدم روش نوشته بود Tv mobile PDA و قیمتش میگفت 200000 تومان
هم تلویزیون بود هم radio FM و مموری کارتش از مموری n73 هم کوچکتر بود. ضمنا کیفیت صداش خیلی عالی بود و شبکه ها را خیلی صاف می گرفت
درباره خریدش نظرتون چیه ؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72640 بار
سپاس‌های دریافتی: 31669 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Dahkoo جان
اين همون مارکهاي چيني هست که به وفور وارد ايران شده، ظاهرا همونطور که شما هم اشاره کرديد، همه چيز عالي هست، اما در مورد دوام و عمرشون هنوز زوده که مطمئن شد، به نظرم بايد 6 ماه بگذره تا وضعيت اينها معلوم بشه، وگرنه مخصوصا از نظر صدا تقريبا بي‌نظير هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

یک هفته پیش یکی از اشناها از شهر بانه خریده بود(ظاهرا که از اونجا قاچاقی وارد کشور میشه) به قیمت 150000 تومان.کلا در سه مدل تو بازار است.که نوع ارزانش بلوتوث نداره.ولی کیفیت صدا و تصویرش خیلی خوبه.

*****.یه چیز جالب هم داشت که تو تبریز شبکه های مباشر والجزیره را هم علاوه بر کانالهای صدا و سیما خیلی صاف میگرفت(دلیلشو نفهمیدم)
*****.در ضمن سریال همشون چنج شده است.

**** البته کیفیت ساختشون اصلا چنگی به دل نمیزنه.خیلی هم سرعتش کنده
****در دو مدل که من دیدم یکیش دوربینش 1.3 mp بود دومی کیفیت دیجیتال داشت جالبش اینجا ست که در تنظیمات رزولیشن هر دو میشد رو 1280*960 تنظیم کرد.از اون عجیبتر نوع دیجیتال با رزولیشن 240*320 فیلمبرداری میکرد کیفیتش هم بد نبود لااقل رو ال سی دی خود گوشی.ولی نوع 1.3 مگا پیکسل در اندازه mms .یه ایرادی هم داشت فرمت فیملبرداری رو هم mp4 هم 3gp میگرفت .ولی با انتخاب mp4 نوع فرمت فیلمبرداری عوض نمیشد..
**********اینو هم بگم خرید بیش 3 تا رو نیروی انتظامی توقیف ومصادره میکنه مگر اینکه بخواهید .......... خودتون میدونید که منظورم چیه************

تصویر
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
New Member

من يه دونه گرفتم

پست توسط rapmj »

سلام به همگی
امروز میخوام همه چیز رو در مورد این گوشی های مظلوم که تو ایران هرکی از راه میرسه یه عیبی به ناف این بد بختا میبنده مشخص کنم.
من یه دونه گرفتم
10تا اسپیکر داره
10 کانال تلویزیونی رو میگیره که در ایران 8 تا بیشتر نداریم
قلم نوری داره
گارانتی پارس تل(الیته اصل یا تقلبی بودنش رو نمیدونم)
دوربین 2مگا پیکسلی که کیفیتش ازکا750بیشتره
بلوتوث (با همه گوشی ها جواب مبده بجز3250 و دبلیو700(سرعت فوق العاده ای داره)
بدنه تمام فلز
صدای اسپیکرش هم کنترل شده هست(یعنی برای جلو گیری از سوختن اسپیکر برای بلندی صداش سقف مشخص گذاشتن)
چینی هست
تا 5 گیگا بایت هم رم ساپورت میگنه (خودم 4گیگ گزاشتم)
رم میکرو اس دس کوچیک میخوره
آنتن دهی اون هم بعضی جاها از 6300 و z530هم بهتره(به خدا قسم)
خلاصه چیز خیلی توپیه و از هر جهت از خریدش راضیم ....
مدلش هم v628هست و از نظر کیفیت ساخت در حد p990هست تازه کیفیت تصویرشو ببیی کف میکنی
تنها عیب این گوشی نا مشخص بودن سیستم عاملشه که اونم فقط تو ایران نامشخصه حالا اگه شد بعدآ عکسشو براتون میزارم
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

فقط صداشو اخر نذار.چون یکی یکی اسپیکراش میترکه.خودم 2 تا با چشمام دیدم.
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”