عرضه گوشی های سونی اریکسون کاهش یافت

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

عرضه گوشی های سونی اریکسون کاهش یافت

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز – قاچاقچیان برای جلوگیری از کاهش قیمت گوشی های سونی اریکسون، عرضه گوشی ها با گارانتی متفرقه را در بازار تهران کاهش دادند.
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار حوزه بازار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران به نقل از برخی فروشندگان، با لغو طرح رجیستری قیمت گوشی های متفرقه رو به کاهش گذاشت و قاچاقچیان برای جلوگیری از کاهش سود و درآمد حاصله وارد عمل شدند.
این فروشندگان اعلام کردند که قاچاقچیان برای کنترل بازار و ادامه روند فعالیت سازوکار خاص خودشان را دارند و در مواقع ضروری از قواعد نانوشته و تجربی استفاده کرده و سیطره خود را در بازار حفظ می کنند.
" م. رضایی نیا " یکی از فروشندگان گوشی در بازار تهران ادعا کرد : برخی از شرکت های معتبر برای کنترل بازار، در باندهای قاچاق نفوذ دارند و در واقع میدان کار را کاملا در اختیار قاچاقچیان قرار نمی دهند.
وی افزود : شرکت های معتبر نمی توانند دست روی دست بگذارند و با پرداخت تعرفه ی 60 درصدی بخش وسیعی از بازار را در اختیار دیگران قرار دهند.
این فروشنده اظهار داشت : البته نفوذ برخی شرکت های معتبر در باندهای قاچاق به این معنا نیست که قاچاقچیان ، عوامل این شرکت ها هستند.
از سوی دیگر روند عرضه گوشی های نوکیا به صورت متفرقه در بازار تهران سرعت و گستره ی وسیعی پیدا کرده و بیش از 50 درصد از بازار فروش گوشی های متفرقه را به خود اختصاص داده است و این امر وارد کنندگان دیگر گوشی ها از جمله سونی اریکسون را واداشته تا در برابر این مساله تدابیری بیندیشند.
پخش کنندگان گوشی سونی اریکسون معتقدند، برای تثبیت قیمت این محصول باید نسبت معقولی بین عرضه و تقاضا برقرار و از توزیع بیش از نیاز بازار جلوگیری کرد.
Captain I
Captain I
پست: 807
تاریخ عضویت: شنبه 6 اسفند 1384, 1:23 pm
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

مافيياي بازار تلفن همراه رو هم به جمع مافيا اضافه كنيد ! :D
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”