بازار بی‌رنگ زنگ‌های تلفن‌همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازار بی‌رنگ زنگ‌های تلفن‌همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

تالیانیوز - مرکز تحقیقاتی iSuppli بر اساس بررسی‌های جدید خود اعلام کرد، فروش زنگ‌های تلفن‌همراه در آمریکا تا سال 2011 بیش از 20 درصد کاهش می‌یابد.
به گزارش تالیانیوز، برخی تحلیلگران معتقدند که علت کاهش تقاضای مشتریان، مجهزشدن تلفن‌های همراه به انواع سیستم‌های پخش موسیقی است که کاربر را از خرید زنگ‌های تجاری بی‌نیاز می‌کند.
این مرکز معتقد است که طی چهار سال آینده فروش زنگ‌های تلفن‌همراه بیش از 44 میلیارد دلار درآمد را از آن صاحبان این صنعت خواهد کرد.
پیش از این زنگ‌های تلفن‌همراه یکی از پردرآمدترین بخش‌ها برای مراکز خدماتی تلفن‌همراه و شرکت‌های تولیدکننده موسیقی بودند.
علاوه بر این، iSuppli از اشباع بازارهای آسیایی و اروپایی خبر داد و گفت: "در حالی که آمریکا طی چهار سال آینده به‌عنوان یکی از پنچ مرکز تجاری مهم در امر زنگ‌های تلفن‌همراه باقی خواهد ماند، به طور حتم از فروش این خدمات کاسته خواهد شد."
فروش این‌گونه خدمات در آمریکا طی سال‌های 6-2005 بیش ‌از 34 درصد افزایش یافته است، در حالی که پیش‌بینی می‌شود سود حاصل از فروش این محصولات درسال جاری به 700 میلیون دلار برسد که نسبت به سال گذشته کمتر از 10درصد رشد را نشان می‌دهد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”