شرکت 'اینتل' پردازشگرهای پرسرعت همراه راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شرکت 'اینتل' پردازشگرهای پرسرعت همراه راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - شرکت "اینتل" روز سه شنبه با راه اندازی پردازشگرهای بسیار پرسرعت تلفن همراه فرصتی مناسب برای استفاده کنندگان از خدمات همراه به وجود آورد.
به گزارش سه شنبه خبرگزاری itwire، "اینتل" اعلام کرده است که پردازشگر دو هسته ای ‘Core 2 Extreme X7800’ این شرکت که هریک از هسته های آن سرعتی برابر با 6/2 گیگا هرتس دارد به استفاده کنندگان از کامپیوترهای لپ تاپ و دیگر تجهیزات همراه این امکان را می دهد تا از قدرتی 28 برابر در مقایسه با بهترین پردازشگر همراهی که تا کنون ساخته شده، بهره مند شوند.
به علاوه، شرکت "اینتل" همچنین اعلام کرده است محدودیت های مربوط به بالابردن سرعت کامپیوتر ها (overclocking) را در این نسخه از پردازشگر همراه خود برطرف کرده است.
"اینتل" به این ترتیب این امکان را برای استفاده کنندگان به وجود آورده است تا بتوانند سرعت پردازشگر نوت بوک خود را بالا برده و به آن از قدرت عملیاتی بیشتری بدهند.
"مولی ادن" رئیس بخش خدمات همراه شرکت اینتل گفت: کامپیوترهای لپ تاپ در دنیای امروز رو به رشد ترین بخش بازار کامپیوتر هستند.
وی تصریح کرد: با توجه به تقاضای رو به رشد کاربرانی که به دنبال قدرت بیشتر در بازکردن تصاویر، بازی ها و قابلیت های محاسباتی "آنلاین" اینترنتی در کامپیوتر ها هستند و تمایل آنان به انعطاف پذیری و آزادی عمل در کار با لپ تاپ ها، پیش بینی می شود از این سرویس استقبال خوبی شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: به یمن تکنولوژی مدرن و نوآورانه شرکت، ما مفتخریم که ابزار قدرتمندی را با محصول جدید خود ارائه داده ایم که اکثر استفاده کنندگان از تجهیزات همراه همواره خواهان آن بودند.
این شرکت علاوه بر معرفی محصول جدید خود، که تقریبا مقارن شده بود با اولین سالگرد معرفی تکنولوژی Core Microarchitecture خودش، همچنین پردازشگرهای جدیدی را برای کامپیوترهای "دسک تاپ" معرفی کرده است ضمن این که از عرضه "سوپر پردازشگر" های 4 هسته ای خود نیز تا سال 2008 میلادی خبر داده است
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”